2000 TL'ye kadar kulaklık önerisi

Bütçe
2000

watheD

Hectopat
Daha fazla  
Dostlarım merhaba,
Sıfır veya ikinci el fark etmez kulaklık önerisi istiyorum şu an aklımda ikinci el 2000TL'ye HyperX Cloud Alpha S ya da 1500'e Cloud II almak gibi düşünceler var daha önce de eski HyperX Cloud II'yi kullandığım için; sizin önerileriniz neler? Bütçe daha da yükselmez.

Hocam öneriniz için teşekkürler bu fiyata mikrofonu en kaliteli kulaklık diye duydum bayağı iyi ama tasarım olarak pek bana hitap etmedi başka öneriniz var mıdır?

Bütçe artamam demişsin ancak HS80 güzel indirimde. Artmanı şiddetle tavsiye ederim. Mikrofon olarak çok başarılı bir model.

Sepette 2400 TL.

Hocam öneriniz için teşekkürler bu fiyata mikrofonu en kaliteli kulaklık diye duydum baya iyi ama tasarım olarak pek bana hitap etmedi başka öneriniz var mıdır ?
Bütçe max kaç olur?
Bütçe artamam demişsin ancak HS80 güzel indirimde. Artmanı şiddetle tavsiye ederim. Mikrofon olarak çok başarılı bir model.

Sepette 2400 TL.
BS V2 SE niye önermiyorsun hocam fiyat farkından dolayı mı aralarında 150TL var galiba kupon koduyla.

Bütçe max kaç olur?

BS V2 SE niye önermiyorsun hocam fiyat farkından dolayı mı aralarında 150TL var galiba kupon koduyla.
Hocam bütçe çok artmaz ya ikinci elini alabilirim bütçemi aşarsa kulaklık siz önerin sıkıntı yok.
HS80 gibi üstünde kafa bandı olan kulaklık kullanmaktayım şuanda nefret ediyorum o muhabbetten kafam küçük olduğu için Blackshark v2 special edition ile normali arasında ne fark var şuan da bs v2 ile cloud alpha s arasında kaldım blackshark v2 ye göre cloud alpha s çok çok daha iyi bir kulaklık sanırım tercihimi o yönden kullanacağım .

Hocam bütçe çok artmaz ya ikinci elini alabilirim bütçemi aşarsa kulaklık siz önerin sıkıntı yok.
HS80 gibi üstünde kafa bandı olan kulaklık kullanmaktayım şu anda nefret ediyorum o muhabbetten kafam küçük olduğu için BlackShark V2 Special Edition ile normali arasında ne fark var şu an da bs V2 ile Cloud Alpha S arasında kaldım. BlackShark v2'ye göre Cloud Alpha S çok çok daha iyi bir kulaklık sanırım tercihimi o yönden kullanacağım.

V2X modelinden mi bahsediyorsunuz yoksa normal V2 modelinden mi? Hangisi ile arasındaki farkları merak ettiniz anlayamadım. BlackShark V2 ve v2SE arasındaki tek fark v2SE kafa kısmının yeşil olması. V2X bahsediyorsanız onu önermem. Alınmaz.

Arkadaş V2 SE önermiş bende normal V2 ile SE yani Special Edition arasındaki farkı sordum da o kulaklık HS80e göre bile çok geride kalmıyor mu bence HyperX Cloud Alpha S kat ve kat iyi bs v2'den

Siz bu ürünleri ikinci elden mi buldunuz? V2 ile V2SE arasındaki fark v2SE kafa bandının yeşil olması. Alpha S için bir şey diyemeyeceğim araştırdığım ya da baktığım bir model değil. Ben sıfır olarak öneri yapıyorum. Arkadaşta bütçe artarsa diye sıfır olarak önerdi zaten v2SE olan modeli.

Geri
Yukarı