2000 TL'ye kulak üstü oyuncu kulaklığı önerisi

HS80 aldım hocam en iyisi buymuş bu fiyatta.

FPS oyunlarında ses kasma konusunda memnun musunuz? Cloud 3'te basslar az deniliyordu. Bu üründe basslar nasıl?

Hocam kulaklık elime geçti müzik olarak gayet iyi oyunda deneyeceğim birazdan bass olarak bir sorun yaşamadım ayarlayabiliyorsunuz zaten.

Cloud 3 aldım 1 2 güne elime ulaşır bende deneyimlerimi buraya yazarım.

Hocam oyunda çok belli oluyor 7.1

Cloud 3 geldi fakat beklentimin altında maalesef.
Eksiler:
Kulaklarımı çok acıtıyor eski kulaklığım Gamepower Jin'de 12 saat ortalama bir kullanımda hiç acı olmuyordu.
NGenuity programındaki dtsx özelliği bana göre başarısız bu özelliği açınca ses bana çok boğuk geldi lakin bu özelliği açarsanız basslar daha kuvvetli oluyor kapatırsanız bass yok gibi bir şey.
3000 TL bandında böyle bir ses kalitesi bana göre vasat altı.
Dtsx özelliklerini açmazsanız sıradan ucuz bir kulaklığa dönüşüyor.
Ürünün NGenuity adlı uygulaması çok boş sadece dtsx ve ekolayzer ayarı yapılıyor.
Ürünün pedleri kulağı çok sıkıyor acısı bir yana yazın çok terletir diye düşünüyorum ve yedek ped kutudan çıkmıyor.

1711822497354.png

Artıları:
Dtsx sound unbound uygulamasından DTS headphone X özelliğini açtığınızda kulaklık ses kasma konusunda başarılı diyebilirim.
Mikrofonu ortalama diyebilirim kullanıcıyı üzmez.
Malzeme kalitesi iyi sağlam bir ürün olduğunu hissettiriyor ve çok esnek.

Sonuç: İade etmeyi düşünüyorum HS80 deneyeceğim.

Promos hocam sizin HS80'de boğukluk veya herhangi olumsuz bir durum ile karşılaştınız mı?

Cloud 3 geldi fakat beklentimin altında maalesef.
Eksiler:
Kulaklarımı çok acıtıyor eski kulaklığım Gamepower Jin'de 12 saat ortalama bir kullanımda hiç acı olmuyordu.
NGenuity programındaki dtsx özelliği bana göre başarısız bu özelliği açınca ses bana çok boğuk geldi lakin bu özelliği açarsanız basslar daha kuvvetli oluyor kapatırsanız bass yok gibi bir şey.
3000 TL bandında böyle bir ses kalitesi bana göre vasat altı.
Dtsx özelliklerini açmazsanız sıradan ucuz bir kulaklığa dönüşüyor.
Ürünün NGenuity adlı uygulaması çok boş sadece dtsx ve ekolayzer ayarı yapılıyor.
Ürünün pedleri kulağı çok sıkıyor acısı bir yana yazın çok terletir diye düşünüyorum ve yedek ped kutudan çıkmıyor.

Eki Görüntüle 2154703

Artıları:
Dtsx sound unbound uygulamasından DTS headphone X özelliğini açtığınızda kulaklık ses kasma konusunda başarılı diyebilirim.
Mikrofonu ortalama diyebilirim kullanıcıyı üzmez.
Malzeme kalitesi iyi sağlam bir ürün olduğunu hissettiriyor ve çok esnek.

Sonuç: İade etmeyi düşünüyorum HS80 deneyeceğim.

Promos hocam sizin HS80'de boğukluk veya herhangi olumsuz bir durum ile karşılaştınız mı?

Hocam Dolby acces ile mükemmel ses alıyorum ve mikrofonu harika yani iPhone telefonların mikrofonundan bile iyi diyebilirim malzemesi çok kaliteli hissettiriyor RGB ayarları gayet geniş ve güzel equalizer ayarı yapmazsanız ses kötü Dolby acces öneririm onun için Dolby accesda mükemmel ses alıyorsunuz ses kasması bana göre iyi başı ağrıtmaz büyük değilse pedleri yastık gibi zaten ama kafanız büyük ise baskı yapabilir tek sorun pedleri temizlemek zor yastık gibi olduğundan.

Yeni konular

Geri
Yukarı