2000 TL'ye Laptop Tavsiyesi

Hmm. Peki ALLAH'ın izniyle hayırlısıyla Bu laptop'u aldıgımda İşletim sistemi Orjinal Kullanmakta Fayda varmı ?

Hmm. Peki şimdi biliyorsundur Laptop Oyun bilgisayarların kasası Normal Laptoplara göre daha kalındır Isınma Sorunu Olmasın diye. Bu Asus'unki ince Isınma Sorunuyla Karşılaşırmıyım ki ?

Oyun laptopları bile bazen cayır cayır yanıyor. Bu laptopla ilgili o tarz bir şikayet duymadım. Olsa bile soğutucu ile çözülür. Zaten elinin olduğu yerde olmaz ısınma Asus'ta. Lenovo'da touchpad civarında olur. Asus'da sol üste doğru olur. El gelmez oraya da.

Sonunda getirmişler Vatan'a. 500 TL fark var ama. :) Windows 200 TL desen her türlü Vatan kazığı var. Bence PCDepo'dan alsan sorun olmaz. Ben sipariş verecek olsam alırdım. İstersen Vatan'dan al sen bilirsin.

Evet, HDD'yi sökeceksin. Yerine SSD'yi takacaksın. HDD'yi kullanmak için bir aparat alıp optik sürücüyü çıkaracaksın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı