2000 TL'ye Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

atilla1009

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle bilgisayarı oyun oynamak için topluyorum şuan elimde sadece fare ve klavye var. Bunun dışında 2000 TL'yi geçmemek şartı ile sizden bana yardımcı olmanızı rica edeceğim.

Oynadığım oyunlar LoL, DotA, CS: GO gibi çok fazla gereksinim gerektirmeyen oyunlar. Ama 2000 TL'ye olabilecek en iyi bilgisayar olmasını istiyorum. Bir de monitörüm yok arkadaşlar onu da fiyata eklerken unutmayın, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
6.jpg

Bunları izlemediyseniz izleyin, aklınızda soru işareti kalmaz. ;)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Attığınız videoları izledim @Catastrophe aklıma yattı yarın internetten sipariş vereceğim.Stok durumunu kontrol ettim bütün parçalar vatan da bulunuyor .Kısmetse yarın alıyorum teşekkürler yardımın için. Ama aklıma bir soru takıldı sen bana R9 270X önermişsiniz ama @Recep Baltaş GTX 750Ti yapmıştı hangisi daha iyidir?

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Şu an dolar uçmuş durumda yılbaşına kadar beklerseniz belki Vatan'da indirim olur. Ama alıp geçebilirsiniz de. :)

Attığınız videoları izledim @Catastrophe aklıma yattı yarın internetten sipariş vereceğim.Stok durumunu kontrol ettim bütün parçalar vatan da bulunuyor .Kısmetse yarın alıyorum teşekkürler yardımın için. Ama aklıma bir soru takıldı sen bana R9 270X önermişsiniz ama @Recep Baltaş GTX 750Ti yapmıştı hangisi daha iyidir?
Hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı