2000 TL'ye PC toplama

229283

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben Barış, 2000 TL'ye pc lazım. Kendim çok aradım ama düzgün bir şey bulamadım ve toplayamadım. Bir sınır koymuyorum, 2000 TL'ye toplama, 2. el vs. her türlü olur bana. Çalışsın ve bana GTA 5, GTA 4, Minecraft, ETS 2, Zula, CS:GO falan oynatasın yeter. (İleride küçük güçlendirmeler olabilir) Masaüstü daha iyi olur ama daha iyi bir laptop bulursak hayır demem. Yardım ve cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Masaüstü olursa Anakart 4 RAM slotlu olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben Barış, 2000 TL'ye pc lazım. Kendim çok aradım ama düzgün bir şey bulamadım ve toplayamadım. Bir sınır koymuyorum, 2000 TL'ye toplama, 2. el vs. her türlü olur bana. Çalışsın ve bana GTA 5, GTA 4, Minecraft, ETS 2, Zula, CS:GO falan oynatasın yeter. (İleride küçük güçlendirmeler olabilir) Masaüstü daha iyi olur ama daha iyi bir laptop bulursak hayır demem. Yardım ve cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

ram+anakart+işlemci+fan

Ekran Kartı

Kasa

Psu

Harddisk

Söylediğin Oyunlara Yeterlidir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı Sana Attığıma Benzeyen Hatta Sana attığım 1 tık daha iyi gta 5 testi

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı