2000 TL'ye PC toplama

Güncel olsun diyorsan böyle yoksa 2200g yapıp ssd boyutunu arttırabilirsin.

Dosya Ekleri

• asddw.PNG
    asddw.PNG
    36,5 KB · Görüntüleme: 128
apu günümüz oyunları oynatırmı ben bi yerde r3 1200 rx550 li sistem gördüm 2bine
Vega 8 gpu günümüz çoğu oyun için yeterlidir. SSD kesinlikle tavsiye ederim eğer takılma donma yaşamak istemiyorsan. Ryzen 3 3200g hem daha güncel hemde geliştirme yapılmış bir işlemci. 2000 tl ye ekran kartlı bir sistem toplamak istiyorsan 2. el e başvurmalısın.

bu işlemciye max hangi ekran kartı takılabilir
Rx 570 en fazla.
Benim attığım sistemi toplamanız daha mantıklı. 2 tane 8 gb ram tek ramden 2 kat daha performanslı APU sistemlerde. Alttaki sistemde RAM 2x8GB. Benim attığım sistemdeki anakart ilerde gelişirmeye açık. Psu ya gelirsek 400w PSU fazlasıyla yeterli. İlerde Rx 570 - 1050 ti fazlası ekran kartı takılmayacaksa tabi. Zaten 2200g işlemci RX 570 üstünü beslemez. Benim önerdiğim kasada tamperli cam ve rgb var. Buda bir artı.
IMG_20191101_173102.jpg

Son düzenleme:
Rx 570 en fazla.
Benim attığım sistemi toplamanız daha mantıklı. 2 tane 8 gb ram tek ramden 2 kat daha performanslı APU sistemlerde. Alttaki sistemde RAM 2x8GB. Benim attığım sistemdeki anakart ilerde gelişirmeye açık. Psu ya gelirsek 400w PSU fazlasıyla yeterli. İlerde Rx 570 - 1050 ti fazlası ekran kartı takılmayacaksa tabi. Zaten 2200g işlemci RX 570 üstünü beslemez. Benim önerdiğim kasada tamperli cam ve rgb var. Buda bir artı.Eki Görüntüle 454602
Sinerji Value Serisi B45-R5-APU Ryzen 5 2400G 8GB 240GB SSD bu nasıl

Bu sistemde fiyatına göre iyi. Sisteme ilerde yükseltme yapmayı düşünüyosan linkdekini al. Kısa sürede yükseltme düşünmüyosan benim dediğimi al. APU sistemler tek modül RAM ile performanslı çalışmıyor. Linkdeki sistemin güç kaynağı dandik. Patlama riski var elinde. Aynı zamanda RAM de Corsair e göre daha kötü bir marka. Ama Patriotta çok kötü bir marka değil. Amerikada çokca tercih ediliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı