2000 TL'ye PC toplama

Bütçe
2000-2250
Son düzenleme:
Sıfır arıyorsan Teknobiyotik A1 sistemi güzeldir birkaç upgrade lazım sadece.
Hocam benim attığım sistem ondan daha iyi bir sistem değilmi bf1 i 720p de 75 fps alacak kadar güçlü bir sistem r5 2400G .
Hocam apu bir sistem topluyacaksınız sanırım bakın forumda bir arkadaş r3 2200 gyi 580 tlye satıyor.
Pc toplama sihirbazı - Bilgisayar toplama sihirbazı - incehesap.com ilerleyen zamanlarda ssd eklersiniz
Rami yanlış işaretlemişim 4x2 yapın ramı
Hocam benim attığım sistem ondan daha iyi bir sistem değilmi bf1 i 720p de 75 fps alacak kadar güçlü bir sistem r5 2400G .

Rami yanlış işaretlemişim 4x2 yapın ramı
<Pc toplama sihirbazı - Bilgisayar toplama sihirbazı - incehesap.com> yani böyle yapın hocam

Böyle bir sistem iş görür mü?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200428_215708_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200428_215708_com.android.chrome.jpg
    338 KB · Görüntüleme: 38
Valla kardeşim bu mesajı görmedim sadece ikinci el işlemci önerinizi görmüştüm.
Sisteme baktım tek eksi yanı kasası olabilir. RAM'ler 2400 MHz Ryzen işlemcilere en az 3000 MHz RAM olması gerek.
Kardeşim unutmuştum apu olduğunu arkadşaında dediği gibi mhzler en az 3000 olsun oc ile 3200 yaparsın + olarak ramler 4x2 yap ve bence anakartta 4slot olsun

Sana bir şey diyeyim mi, bu bence diğerinden daha vahim 1. işlemci güzel tercih 2. APU sistemlerde RAM çift kanal kullanılır ve MHz'si daha yüksek olur dediğim gibi minumum 3000. 120GB SSD bence çok az GTA 5 90 GB yer kaplıyor bunda sistemin payı falan da olacak. Ve son olarak hocam Frisby'den kurtulun dandiktir ilerde sorun çıkartır kasasında hava akımı yoktur vb kasa olarak Zalman tercih edin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı