2000 TL'ye PUBG İçin PC Toplama veya Hazır Sistem

@imyourhero kardeşim pardon ama senin algılama sorunun mu var? İleride yükseltme yapar diye 1x8 koydum yapmacaksa da 4x2 alsın ya Allah Allah. 4x2 alırsan ilerden en fazla 16GB RAM takabilir zaten ama 1x8 alırsa 32GB bile takar. Yoksa biliyorum APU sistemlerde 4x2 takılması gerektiğini ama sistemin geleceğini düşünmek gerekiyor kardeş.
Benim önerdiğim sistemde R5 2400G var ama farkındaysan APU'lar arasında fark var. Gerçekten sana bir şeyler derdim de dua et kurallar var.

Günümüz sistemler için 16GB RAM şart ve çok pahalı. Çoğu kişi 1x8 tercih ederse ileride bir tane daha 1x8 alır ve Dual Channel ile 16GB RAM'ini kullanır. Gelip bir de bana sistem toplamayı öğretiyor. Sen önce 4x2'nin geleceğinin olmadığını öğren de gel. Anakartta 2 tane RAM slotu dolacak sadece 8GB için ne gerek var? Biliyorum performans farkı var ama arkadaş idare etsin bir süre sonra bir tane daha alır 2x8 olur ve geleceği olur sistemin.

Gerçekten bir şey bildiğiniz yok yahu öğrenin az araştırın sorun.

Galiba anlamayan arkadaşlar var 2000 TL bütçem var diyorum. 2400'e bilgisayar gösteriyorsununuz bana.
Ben boşa demedim dolar arttı g.o geçen gün 4.8 di 5.07 olmuş h.o

Son düzenleme:
Galiba anlamayan arkadaşlar var 2000 TL bütçem var diyorum. 2400'e bilgisayar gösteriyorsununuz bana.
Ben boşa demedim dolar arttı g.o geçen gün 4.8 di 5.07 olmuş h.o
O zaman sistemi unut kardeşim 2000tl ye bulamazsın adam sana en iyisini atmış o sistem dışında alicagin herhangi bir sistem sana fortnite bile oynatmaz csgo LoL 50-60 FPS gezersin 2400tlye atılan sistemi DA-MAA/R3 2200G/AMD Vega 8 Grafik İşemci/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA alın almayacaksaniz para biriktirip daha sonra alın yada almayin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı