PUBG Mobile İçin 2000 TL'ye PC Toplama

Arkadaşın dediği parçaları en uygun olan farklı sitelerden satın alıp, Pc montajı videosu ile montaj yapıcaksın. Zor birşey değil.
Eyvallah da yinede laptop'a takıntım var hani olursa uygun düşerse laptop'u önceliğe aldım tabi aradığım fiyat ve özelliklere uygun bir laptop önerisi alabilir-bulabilirsem . Yok bulamaz isem verdiğiniz bilgiler yararlı o şekilde yaparım sağolsun. 👍

Sinerji isimli siteden topladım ben sistemi. Gayet güvenilir ve normal fiyatlı bir mağaza. Elbette siz toplayabilirsiniz fakat isterseniz toplama hizmetleri de var.

Benim attığım sistemi alabilecekken ikinci el bir sistem tavsiye etmem. İleride GTX 1060 takabilirsiniz benim attığım sisteme.

2000 TL'ye alınacak laptoptan da oyun performansı beklemek hata olur.

Sinerji isimli siteden topladım ben sistemi. Gayet güvenilir ve normal fiyatlı bir mağaza. Elbette siz toplayabilirsiniz fakat isterseniz toplama hizmetleri de var.

Benim attığım sistemi alabilecekken ikinci el bir sistem tavsiye etmem. İleride GTX 1060 takabilirsiniz benim attığım sisteme.

2000 TL'ye alınacak laptoptan da oyun performansı beklemek hata olur.
Peki uzman sizsiniz o şekilde yapıcam haklısınız teşekkürler 🖒👣
Bu sistem yetecektir sanırım:
Eki Görüntüle 351284
Hocam ekran kartı alıcak mıyız ? Bu listede göremedim .
Hocam anladığım kadarıyla ekran kartıda almam gerekiyo hangi marka model ekran kartı alayım sistemde başka eksiğim varmı ?
Ekran kartı 2GB 128 bit yeterli olur mu yoksa biraz daha zorlayıp şunlardan birini mi alayım.
Screenshot_2018-12-14-16-53-18.png
Screenshot_2018-12-14-16-53-18.png

Kafanızı ağrıtıyorum ama bu oyunun kasmaması için minimum ekran kartı hangisi ? Sistemde başka eksik varmı
Fan da alcakmıyım fan kasada mevcut mu ?
Birde SSD Tek başına sistem için yeterli oluyor mu Hard diskte takcazmı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı