PUBG Mobile İçin 2000 TL'ye PC Toplama

Karahanlı03

Decapat
PUBG MOBİLE oynamak için bilgisayar almak istiyorum, alacağım bilgisayarda bu oyunun sorunsuz ve akıcı bir şekilde çalışması için gerekli tüm özellikler nelerdir, bir de laptop alma isteğim ağırlıklı ama şart değil. Hangi tür bilgisayar seçimi yapmalıyım? Seçeceğim bilgisayar laptop olursa özellikleri ne olmalı masa üstü olursa ne olmalı? Bilgisayardan çok az anlarım konuyla ilgili bilgisi olanların beni aydınlatacak yorumlarını bekliyorum. Bütçe max: 1800-2000.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem yetecektir sanırım:
Screenshot_1.png

Öncelikle yardımlarınız için teşekkürler. Peki bu parçaları en sağlıklı ve uygun nereden elde ederim , elde ettikten sonra kasa üzerinde kendim toplayabilmem mümkün müdür ? Daha önce kasa toplamadım. Bunun için illa ilgili birisini aracı yapmam gerekir mi ? (Bilmemek değil , öğrenmemek ayıptır.) Bu atasözünü soru yoğunluğu gereği yazma gereksinimi duydum . Söz sizin efendim 😆

2. el x3440 ve 1050 ile o fiyata çok rahat hem mobile hemde pc versiyonu oynarsın. Ama aliexpress.com dan alamn gerek işlemci ve anakartı. OC ile i3 8100 den çok daha iyi olur.

Forumdaki şu sistemi alıp ikinci el olarak mining yapılmadığından eminseniz 570 ya da 580; satıcı pek güven vermiyorsa 1050 Ti ya da 1060 3 GB alın. Eğer para artarsa da 120 GB SSD alırsınız.

Arkadaşlar buraya kadar herşey tamam fakat ben bu işi meşakkatsiz bir şekilde yapsam ve sıfır veya 2.el bir laptop alsam kahrolası bu oyun (pubg mobile) için minimum fiyat seçenekleri arasında hangi laptop türü bilgi sayarı almalıyım lütfen yardımcı olun 2 haftadır araştırma yapıyorum ama karâra varamadım çünkü bilgim yok hata yapmak istemiyorum tek atımlık barudum var .

Arkadaşlar buraya kadar herşey tamam fakat ben bu işi meşakkatsiz bir şekilde yapsam ve sıfır veya 2.el bir laptop alsam kahrolası bu oyun (pubg mobile) için minimum fiyat seçenekleri arasında hangi laptop türü bilgi sayarı almalıyım lütfen yardımcı olun 2 haftadır araştırma yapıyorum ama karâra varamadım çünkü bilgim yok hata yapmak istemiyorum tek atımlık barudum var .
Arkadaşın dediği parçaları en uygun olan farklı sitelerden satın alıp, Pc montajı videosu ile montaj yapıcaksın. Zor birşey değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı