2000 TL'ye sistem toplama

Hemen kaç buradan. Onlar geliyor, fena linç yiyeceksin.

2000 TL'ye Ryzen 3 1200+ Rx460 bir sistem kurulabilir.

Şu anlık sana sadece parçaları söyleyeceğim. Bilgisayar parçası 2. el alırken her zaman yakınından almaya çalış. Bazıları bozuk ürün gönderebiliyor.

İşlemci: Ryzen 3 1200.

Anakart: A320 AM4 bir anakart.

RAM: 8 GB bilindik bir marka. Corsair, Gskill, Geıl bu tarz markalar.

Ekran kartı: RX 460, GTX 950 , GTX960 , GTX750 Tİ bunlar olabilir.

Güç kaynağını ise 80 plus sertifikalı 500W bir güç kaynağı alınabilir. Hadron, Powerboost, Rampage, Gamepower tarzı markalar almayın.

2000 TL'ye Ryzen 3 1200+ RX460 bir sistem kurulabilir.

Şu anlık sana sadece parçaları söyleyeceğim. Bilgisayar parçası 2. el alırken her zaman yakınından almaya çalış. Bazıları bozuk ürün gönderebiliyor.

İşlemci: Ryzen 3 1200.

Anakart: A320 AM4 bir anakart.

RAM: 8 GB bilindik bir marka. Corsair, G.Skill, GeIL bu tarz markalar.

Ekran kartı: RX 460, GTX 950, GTX960, GTX750 Ti bunlar olabilir.

Güç kaynağını ise 80 Plus sertifikalı 500W bir güç kaynağı alınabilir. Hadron, Power Boost, Rampage, Gamepower tarzı markalar almayın.

RX 470 16 GB RAM kuruldu bile.

Aslında zor da olsa 2000 TL'ye APU sistem yapılabilir ne kadar faydalı bilmiyorum.
RX 470 16 GB RAM kuruldu bile.

2000 TL'ye mouse klavye monitör mouse ve i5 kasa ne kadar mantıklı gidin bir önce o işlemcinin nesiline bakın CS:GO'da 60 FPS bile alamazsın.
Arkadaşlar 2000 TL'ye 2. el orta seviye oyunları açan bilgisayar arıyorum birkaç tane buldum ama pek anlamıyorum. RAM islemci vs. yardımcı olabilecek var mı? Hangi işlemci kaç RAM konusunda (CS:GO, LoL, PUBG gibi oyunlar oynuyorum)

Bu devirde 2000TL'ye PC zor birazdaha bütceni zorlayarak daha iyi şeyler yapabilirsin.
Arkadaşlar 2000 TL'ye 2. el orta seviye oyunları açan bilgisayar arıyorum birkaç tane buldum ama pek anlamıyorum. RAM islemci vs. yardımcı olabilecek var mı? Hangi işlemci kaç RAM konusunda (CS:GO, LoL, PUBG gibi oyunlar oynuyorum)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında zor da olsa 2000 TL'ye APU sistem yapılabilir ne kadar faydalı bilmiyorum.

2000 TL'ye mouse klavye monitör mouse ve i5 kasa ne kadar mantıklı gidin bir önce o işlemcinin nesiline bakın CS:GO'da 60 FPS bile alamazsın.

Bu devirde 2000TL'ye PC zor birazdaha bütceni zorlayarak daha iyi şeyler yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Mesajlara bak kurdum diyorum bakmadan saçma sapan yorum atıyorsunuz.
2120 tl uzay montaj olarak kurarsınız.
Şuna bir bakın ya boş yapmadan önce.

Sanacaksın turbox attım ya gerçekten bu konuda @Ted Kaczynski ve @Sheep
dışında mantıklı bir yorum göremedim.

Ben sizemi yazdım hazır PC almayın diye asıl boş yapan sizsiniz.

Kardeşim sen anlamıyon galiba RX 470'li sistem varken niye GTX 960 sistem toplasın
Ryzen 3 1200 ve RX 470 sistemi kurdum diyorum sen asılsız boş laflar ediyorsun.
Hazır PC uygunsa alınır Turbox Izoly alınmaz bu dünyada tek hazır sistemi Izoly ve Turbox vb firmalar mı yapıyor sen böyle genelleme konuşarak İtopya, İncehesap, Teknobiyotik, Gaming gen gibi sitelere de laf atmış oluyorsun klavye delikanlısı.

Bu bütçede Xeon sistemler alınabilir. X3470 için yeterli bütçe var. Yanına 2. elden (mining yapılmamış) RX 470 gibi bir kart alınabilir. Ryzen serisi içi bütçe düşük. Kardeşime 1600TL'ye şu sistemi aldık 2 hafta önce;
RX 470 ROG STRIX.
P55 faxcom anakart
X3440.
Soğutucunun ismini unuttum 2 bakır borulu.
8 GB DDR3 RAM.
500W VX Plus PSU.
Cooler Master HAF 912 kasa.

Geri
Yukarı