2000 TL'ye sistem toplama

2000 TL bütçe ile aşağıdakilerden hangisi?

• Ryzen 5 1600(2. el), düşük bir ekran kartı (2. El), 8 GB RAM

• Ryzen 3 2200G, 16 GB RAM

• Xeon X3440, Orta seviye bir ekran kartı (2. El), 8 GB RAM 1600Mhz

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Bütçe
2000 TL

The Muhammed

Centipat
Daha fazla  
2000 TL bütçem var. Sadece kasa için 3 seçenek arasında kaldım. Edit yaptığım ve en fazla Valorant, Apex Legends ve GTA 5 oynadığım için monitöre fazla para biriktirmek istedim.

Not: Sistemimi geliştirmeyi düşünmüyorum.

2000 TL bütçem var. Sadece kasa için 3 seçenek arasında kaldım. Edit yaptığım ve en fazla Valorant, Apex Legends ve GTA 5 oynadığım için monitöre fazla para biriktirmek istedim.

Not: Sistemimi geliştirmeyi düşünmüyorum.

Monitöre neden fazla ayırdığını anlamadım ama bence 1299 TL'ye Rampage 144 Hz monitör var 1 ms. Bence daha çok kasaya ayır parayı. Benim önerim 2000 TL'ye sistem zor yani kanka ama GameGaraj 2000 TL sistem var. Bakabilirsin. Pollux 3APU | Game Garaj

2.elden X3440 ve RX470 alabilirsin ve gayet işini görür.
Bende öyle düşünüyordum önceden apu yapacaktım ama daha sonra geliştirmeyceğim aklıma gelince xeon sistem daha mantıklı geldi fakat çok bir bilgim olmadığı için başka kişilerin fikirleriyle daha sağlıklı bir sonuça varacağımı düşünüyorum

Bende öyle düşünüyordum önceden APU yapacaktım ama daha sonra geliştirmeyceğim aklıma gelince Xeon sistem daha mantıklı geldi fakat çok bir bilgim olmadığı için başka kişilerin fikirleriyle daha sağlıklı bir sonuça varacağımı düşünüyorum.

Kanka bence Ryzen3 2200 g 16 GB RAM yap hem ekran kartı yok ama güçlü bir işlemciyle güçlüü bir RAM'le bu oyunlarda bu güç 2'ye bölünür ve daha sağlıklı bir performans alabilirsin?

knk eğer apu alırsam 2400 tl
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama xeon toplarsam 1800 tl
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

aradaki fps farkı çok ve xeon daha ucuz

Geri
Yukarı