2000 TL'ye sistem toplama

mehmet21312

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaslar ben bir yerde oyun PC'si gordum su da linki=GTA 5 SEVERLERE İ5 İŞLEMCİ - OYUN BİLGİSAYAR Sizce alıyım mı ? Ben pek fazla anlamıyorum ben oyunda kasmadan iyi FPS vern bir PC istiyorum. Kolay gelsin Recep ve Güngör abi. Özellikle sizden yardım istiyorum. Yoksa bu PC kötü ise abi sizin verdiginiz sistem tavsiyelerinden bir tanesini yapacağım ama benim için 2000TL olmalı ama bir sorun daha var ki ben PC toplamayı bilmiyorum. Cevremde hiç güvendigim kimse yok. Recep abiden rica ediyorum. Olmassa ben onlara kargoyla gönderiyim parçaları o herşeyini yapsın. Karşılıgı önemli değil ama lütfen güzel bir oyun PC'si istiyorum. Herkese kolay gelsin. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer doğru link ise o ne ya :vaybe: 2000TL'ye çok daha iyi bir sistem toplanır.

Sinerji Bilgisayar bence güvenilir ben sistemi oradan topladım sayılır. Fakat ben Vatan'dan alırım diyorsan 2140 - 2180 TL civarına geliyor galiba. Birde ben burada ekran kartını MSI 4G almak için İ3 4170 bana yeter diye düşünüp işlemciden kıstım ama sen illa İ5 istiyorsan ekran kartını 2G alıp işlemciyi İ5 4460 yapabilirsin. Birde ekran kartı R9 380 de olabilir ama ben NVIDIA tercih ettim o sana kalmış.

IMG_20150713_181409.JPG

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı