2000 TL'ye Toplama Pc

Topladığın sistem oldukça güzel. Hiçbir değişikliğe gerek yok. Sadece istersen güç kaynağını RS-700B yapabilirsin ama ona da gerek yok.

Topladığın sistem güzel, sadece ek olarak 128 GB' lık bir ssd alırsan oyunları daha hızlı açarsın.

SSD çok gereksiz. Sırf oyunları hızlı açıyormuş. Peh. 1 ya da 2 saniye. O zamanda ben 10 tane takla atarım havada :D . SSD'ye şimdilik gerek yok.

Ha ama Windows hızı açılsın desen haklısın ama tam değil yine. 60 GB bile yeterli olurdu o zaman.

SSD çok gereksiz. Sırf oyunları hızlı açıyormuş. Peh. 1 ya da 2 saniye. O zamanda ben 10 tane takla atarım havada :D . SSD'ye şimdilik gerek yok.

Ha ama Windows hızı açılsın desen haklısın ama tam değil yine. 60 GB bile yeterli olurdu o zaman.

Alırsan hızlı açarsın dedim, alıp almamak senin kararın istersen 15 takla at :)
Windows içinse 40 GB bile yeter.

Arkadaşım bal gibi Gigabyte 970A-UD3P varken o anakart niye?DH'de onu önerenleri dışlıyoruz artık.Bu ne arkadaş.

O.C ile 2000Mhz'yi gören Ram Slotu, 2 tane ek USB 2.0 portu ve FireWire başka ek bir özelliği yok. ki 2000Mhz' yi kullanan işlemci ve FireWire kullanan pek fazla kullanıcı yok. Gereksiz özellik olarak görüyorum. 2 USB portu da hayat kurtarılmaz, USB' portları kolayca çoklanabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı