2000 TL'ye toplanabilecek en iyi F/P PC

Rocheplus

Decapat
Arkadaşlar 1 güde aşağıdaki parçaları sıfır ve 2. el olarak topladım. Maliyeti monitör dahil 2030₺ tuttu.

MSI gamingx 1050 Ti 4 GB kutulu faturalı garantili.
Esonic H61 fel-u DD3 1600MHz anakart.
AOC 22" Full HD VGA monitör.
Longline 8 GB 1600 MHz RAM (sıfır)
i5-3470 işlemci (sıfır)
James Donkey 240GB garantili.
Platoon 400W PSU (sıfır)
Kule tipi 2 bakır borulu LED fanlı soğutucu (sıfır)
Sistemi topladığım kasa da ePttAVM - Frisby FC-9285G 3x12cm Dual Ring Fanlı + RGB Şerit Pencereli Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası PSU Yok

Arkadaşlar öneriniz sorunuz veya düşünceleriniz nelerdir? Düşünceleriniz benim için önemli bu sistemle ilgili. Şimdiden teşekkürler.
yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Son düzenleme:
En kalitesiz bileşenleri seçmişsiniz. En iyi F/P falan değil. Platoon PSU nedir? PSU kılıklı C4 bomba. En ucuz PSU'yu bulup PSU diye almışsınız.
329 TL'ye çok daha iyiler var kasa konusunda.
SSD konusunda James Donkey iyi değil.

Kısacası kötü toplanmış. Ayrıca sıfır 3470'i nerede buldunuz?

Buna benzer bir slstem toplamak için heyecanlanıyorum, malum bizim külüstür yavaş yavaş geberiyor :D

En kalitesiz bileşenleri seçmişsiniz. En iyi F/P falan değil. Platoon PSU nedir? PSU kılıklı C4 bomba. En ucuz PSU'yu bulup PSU diye almışsınız.

teşekkür ederim eleştirin için fakat en kalitesiz bileşenler derken anlamadım? amacım bu dolar kurunda bu kötü günlerde toplanacak en uygun fiyatı bulabilmekti. 1050ti'a 600w 80+ gold bi psu mu taksaydım? öte yandan jd ssd'ler neden kötü? daha ucuza Hi-Level de alabilirdim ama biliyorum ki JD Kingstona eşdeğer bir marka emsallerinde. 3470i de bilişimci bir abimiz stoğunda tutmuş ben de bu anakarda en doğru işlemcinin bu olduğunu düşündüm ve 1050ti için gayet yeterli.
Buna benzer bir slstem toplamak için heyecanlanıyorum, malum bizim külüstür yavaş yavaş geberiyor :D
umarım amacına ulaşırsın benim şansım yaver gitti ekran kartı olsun anakart olsun 1 günde bulabildim piyasadan.

ayrıca çıkarılıp daha iyisini takabileceğim bir parça varsa fiyat artmadan önerinizi beklerim. bu benim için iyi olur.

teşekkür ederim eleştirin için fakat en kalitesiz bileşenler derken anlamadım? amacım bu dolar kurunda bu kötü günlerde toplanacak en uygun fiyatı bulabilmekti. 1050ti'a 600w 80+ gold bi psu mu taksaydım? öte yandan jd ssd'ler neden kötü? daha ucuza Hi-Level de alabilirdim ama biliyorum ki JD Kingstona eşdeğer bir marka emsallerinde. 3470i de bilişimci bir abimiz stoğunda tutmuş ben de bu anakarda en doğru işlemcinin bu olduğunu düşündüm ve 1050ti için gayet yeterli.
James Donkey kronik sorunlu. Kasaya gelecek olursak göz boyamak için kutunun içine 2 tane RGB fan yerleştirip yollamışlar, PSU desen ayrı çöp.

PSU kesinlikle kalitesiz, değiştirme imkanınız varsa değiştirin. Bunun haricinde ben olsam bu sisteme bu kadar para ödemezdim. Daha iyi bir sistem toplanabilirdi, foruma sormuş olsaydınız. Bu saatten sonra hayırlısı ile arızasız kullanmanızı dilerim.

PSU kesinlikle kalitesiz, değiştirme imkanınız varsa değiştirin. Bunun haricinde ben olsam bu sisteme bu kadar para ödemezdim. Daha iyi bir sistem toplanabilirdi, foruma sormuş olsaydınız. Bu saatten sonra hayırlısı ile arızasız kullanmanızı dilerim.
teşekkürler sağolun. fakat dediğim gibi çok kombinasyon denedim. şuan ki piyasada monitör dahil toplayabildiğim en ucuzu buydu :/

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı