2000 TL'ye Uzun süre götürecek kablolu gamepad önerisi

9. Nesil Xbox kontrolcüsüne ne dersiniz? Type-C kablosuyla kablolu olarak kullanabilirsiniz.
Ara ara temassızlık vs. yapar diye korkuyorum. Bluetooth özelliği maalesef bilgisayarımda yok ve zorunda kalmadıkça adaptör almayı da düşünmüyorum.

Not: Arkadaştan ödünç alıp monsterın kablosuz kumandasını type-c ile denemiştim ama algılamamıştı. O kumandaya mı özel genel bi durum mu bilmiyorum.

Son düzenleme:
Ara ara temassızlık vs. yapar diye korkuyorum. Bluetooth özelliği maalesef bilgisayarımda yok ve zorunda kalmadıkça adaptör almayı da düşünmüyorum.

Not: Arkadaştan ödünç alıp monsterın kablosuz kumandasını type-c ile denemiştim ama algılamamıştı. O kumandaya mı özel genel bi durum mu bilmiyorum.
Okul sebepli birkaç gündür Sosyal'e bakamıyordum, pardon hocam.

Monster'ın kolunu denemedim, bilmiyorum. Mart 2022'den beri bahsettiğim Xbox kolunu kullanıyorum şuana kadar bir temassızlık olmadı.

Okul sebepli birkaç gündür Sosyal'e bakamıyordum, pardon hocam.

Monster'ın kolunu denemedim, bilmiyorum. Mart 2022'den beri bahsettiğim Xbox kolunu kullanıyorum şuana kadar bir temassızlık olmadı.
Estağfurullah, hiç sorun yok. Çeşitli sebeplerden ötürü bunda karar kıldım. Fakat harbiden önerdiğinizi almayı düşündüm bir ara.

https://www.amazon.com.tr/kablolu-kumandası-titreşimli-Joystick-ergonomik/dp/B07P5K93ZN/ref=sr_1_30?keywords=gamepad&qid=1678456316&s=electronics&sr=1-30&th=1

Geri
Yukarı