Kablolu uzun ömürlü analogları çukurlu gamepad önerisi

Nomrukan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Dualsense'i sattıktan sonra kablolu kol arayışına girdim. 8BitDo ürünleri de çok tavsiye edilmişti. Şimdi 8BitDo Ultimate Wired şeklinde aradığımda 600 liradan ucuza da, 2000 liradan pahalıya da kablolu kollar çıkıyor. Açıklamalardan bir şey anlamak zaten mümkün değil. Allah ne verdiyse yazmışlar.

600 liralık kolla 2000 liralık kol aynı mı? Yoksa farklı kalitede ürünler mi mevcut?
Kablolu bir kol için 2000 lira vermeye değer mi? Örneğin analog, tetik v.b konularda bir Dualsense'e göre nasıl? Ya da çok kaliteli bir gamepad olduğu için mi kablolu hali bu kadar pahalı? Sipariş vereceğim, veremiyorum.

Ya da bu ürünün "çakma" sürümleri mi mevcut?

8BitDo karmaşasını boş verip, bir Xbox kontrolcüsü alıp kablo ile kullanmak akıllıca olur mu? Ya da komple kafayı kırıp Xbox 360 kontrolcüsü için aparat alıp evdeki Xbox 360 kolunu mu kullanayım?

Bir koldan beklentim:
Kablolu olsun, takınca çalışsın beni ıvır zıvırla uğraştırmasın (Dualsense gibi ara yazılım v.b gerekmesin)
Analog ve tetik vb tuşları kaliteli ve uzun ömürlü olsun. Drift v.b kronikleri olmasın.
Tercihen analogları çukur olsun.

Aslında Logitech F710, F310 bu istediklerimi tam olarak karşılıyorlar (Analogların çukur olması dışında) ama 2012'den beri F710 kullandım, farklı bir şeyler istiyorum artık.
F710 tak çalıştır tuş ayarı v.b uğraştırmayan bir cihazdı. Yine o tarz bir cihaz arıyorum. Dualsense'de bu aradığımı tam bulamadım.

Geri
Yukarı