20000-25000 TL gaming laptop önerisi

• Konuyu başlatan Owi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 560
Bütçe
20000-25000

Arkadaşımda Acer var 90 derece ye çıktığını söylemişti ve bana üsttekini önermişlerdi Acer eskiden iyiydi şu an daha iyileri var bende üstte attığım var 12 ay a kadar taksit imkanı da var şu an indirime girmiş ben alırken indirimdeydi normalde 24.999 yazıyordu 2 hafta sonra baktım 27.000 olmuş şu an 23.999 en düşük fiyat herhalde laptop güzel daha bir sıkıntısını görmedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam @Pörfek üstadın attığı laptop en ucuz 4050'lerden diye biliyorum. 2 bin ekleyemezseniz MX550 veya AMD laptoplar almanız gerekir o da oyun anlamında tatmin etmeyebilir. İmkanınız varsa ben 7-8 daha ekleyip 4060 önerirdim ama en azından pörfek üstadın attığı gibi 4050'ye yönelebilirsiniz. Bu fiyat bandında Casper Monster dışı bir Acer var zaten neredeyse.

Hocam @Pörfek üstadın attığı laptop en ucuz 4050'lerden diye biliyorum. 2 bin ekleyemezseniz MX550 veya AMD laptoplar almanız gerekir o da oyun anlamında tatmin etmeyebilir. İmkanınız varsa ben 7-8 daha ekleyip 4060 önerirdim ama en azından pörfek üstadın attığı gibi 4050'ye yönelebilirsiniz. Bu fiyat bandında Casper Monster dışı bir Acer var zaten neredeyse.

Onu almayı planlıyorum Monster kötü diyorlar.

Arkadaşımda Acer var 90 derece ye çıktığını söylemişti ve bana üsttekini önermişlerdi Acer eskiden iyiydi şu an daha iyileri var bende üstte attığım var 12 ay a kadar taksit imkanı da var şu an indirime girmiş ben alırken indirimdeydi normalde 24.999 yazıyordu 2 hafta sonra baktım 27.000 olmuş şu an 23.999 en düşük fiyat herhalde laptop güzel daha bir sıkıntısını görmedim.

Sizin attığınız daha beter bir model ısınma problemli limitli bir cihaz Acer tam performans verir limiti yok 90 dereceye anlık çıkar soğutması HP Victus serisinden kat kat iyidir bende Victus 16 var boşuna demiyorum HP Omen bile içi böyle altdaki minik bakır boruyu saymayın bu da Victus'un soğutması.

@tk.ydn ve de tam tersine Acer eskiden kötüydü şimdi iyi.

Dosya Ekleri

• image0.png
    image0.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 15
Bu yıl sınav senem. Sene sonu fiyatlara bağlı biraz da. Şu anki fiyatlar ile 25bin gibi biri bütçem var. Eğer mümkün olursa aklıma ilk bu var. Peki ısınma sorunu var mıdır?

Siz benim attığım videoyu izleyin ona göre karar verin bence veya daha sonra alacaksanız bu nisan ayı videosu alacağınız ayın videosu gelince onu da izleyebilirsiniz.

Sizin attığınız daha beter bir model ısınma problemli limitli bir cihaz Acer tam performans verir limiti yok 90 dereceye anlık çıkar soğutması HP Victus serisinden kat kat iyidir bende Victus 16 var boşuna demiyorum HP Omen bile içi böyle altdaki minik bakır boruyu saymayın bu da Victus'un soğutması.

@tk.ydn ve de tam tersine Acer eskiden kötüydü şimdi iyi.

Arkadaşta Victus 15 var o bile 70 derecenin üstüne çıkmıyor diyor i7 13. nesil RTX 4050 ekran kartı olmasına rağmen oynadığı oyunlar da öyle hafif oyunlar falan değil 4 5 saat valorant FIFA Uncharted oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı