20000 TL bütçe ile oyun için telefon önerisi

Bütçe
20000
Telefonu sırf oyun için alıyorum düşüncesiyle alma.

Oyunların kaliteleri az çok belli zaten. Samsung S23 serisi gayet güzel sonuçlar veriyor. Tercihim Samsung S23FE modelinden yana olurdu.

İyi telefon 1 saat PUBG oynamada (çoğu insan PUBG oynuyor) 90 FPS veriyor ve %15 şarj düşürüyor düşünülebilir belki.

S23 FE önermeme sebebiniz nedir onu merak ediyorum daha önce Samsung Note 10 Plus kullanan biri olarak sormak isterim.
Şu an Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G kullanıyorum lakin Xiaomi'yle bir sorunum yok POCO telefonlar vs alınır ama Samsung S23 FE denen bir gerçek var ortada.

S23 FE önermeme sebebiniz nedir onu merak ediyorum daha önce Samsung Note 10 Plus kullanan biri olarak sormak isterim.
Şu an Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G kullanıyorum lakin Xiaomi'yle bir sorunum yok POCO telefonlar vs alınır ama Samsung S23 FE denen bir gerçek var ortada.
telefon bende var ve gayet iyi ondan söyledim hatam varsa üzgünüm

Telefon bende var ve gayet iyi ondan söyledim hatam varsa üzgünüm.

Estağfurullah hocam ona lafım yokta Samsung S23 FE X6 Pro'ya göre çok çok daha dengeli bir cihaz özellikle kamera konusunda ve işlemcidede üzmez yani o eski Exynos işlemciler gibi değil şu anki Samsung'un işlemcileri.

S23 FE kamerası ve Samsung arayüzü ile yazılımını isteyen biri için önerilebilir ancak oyun performansı ve bataryası çok dengesiz bir cihaz. Biri 10 saat ekran süresi aldığını söylerken; başkası 3.5 saat alıyorum diyor. Bir cihaza dengeli diyorsanız bataryası da dengeli olmalı. Bunun yanında fiyatını hak etmeyen kalın çerçeveli ön tasarımı A54s veya A54+ tarzı görünmesine yol açıyor. Oyun oynayan biri için hızlı şarj elzem kriterlerden biridir. Ancak S23 FE'nin sadece 25W desteklediğini biliyoruz. Kutudan adaptör ve kılıf çıkmaması da cabası.

İşte S23 FE'nin tüm bu eksiklerini Poco X6 Pro'nun artıları olarak görüyoruz. X6 Pro almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı