20000 TL hazır sistem önerisi

Hocam 22000 tl ya

Daha güzelini ve ucuzunu bulursanız çok mutlu olurum
Hocam 20.000 tl ye iyi parçalara sahip Rtx 3070 ti veya Rx 6800 içeren sistem bulmak zor. Ya bütçe arttırmanız ya da dediğim ekran kartlarının seviyesinin altında olan ekran kartlı sistemlere yönelmenizi tavsiye ederim. Zaten piyasada Rx 6800 içeren sistemler az sayıda.

Hocam 20.000 tl ye iyi parçalara sahip Rtx 3070 ti veya Rx 6800 içeren sistem bulmak zor. Ya bütçe arttırmanız ya da dediğim ekran kartlarının seviyesinin altında olan ekran kartlı sistemlere yönelmenizi tavsiye ederim. Zaten piyasada Rx 6800 içeren sistemler az sayıda.
Manita sistem vardı parayı hazırladım kartta yükledim sistem kalktı

Mantis sistem pardon çok üzülmüştüm

Rx 6700 xt sizce iyi mi

Rx 6700 xt sizce iyi mi

Son düzenleme:

Mantis sistem pardon çok üzülmüştüm

Rx 6700 xt sizce iyi mi

Rx 6700 xt sizce iyi mi
Hocam evet sanırım dediğiniz sistem gaming gen tr sitesindeydi.(Mantis6800)
Rx 6700 xt fiyatı çok tuzlu değilse alınabilir,kart rtx 3070 in gerisinde, Nvidia tarafında 2080 ti ve 3060 ti arasında bir kart.Nvidia tabanlı oyunlar dışında performans olarak rtx 3060 ti ı her türlü geçen bir kart,ayrıca amd kartlarda bulunan fsr de her ne kadar dlss kadar iyi olmasa da performansınıza etki edecektir.Yinede YouTube üzerinden hazır performans testlerini incelemenizi öneririm;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video da genel olarak güncel oyunlarda 1080p,2k ve 4k performansı gösterilmiş.Video sahibi r5 3600 kullanıyor, alacağınız sistemlerde r5 3600 den daha güçlü işlemciler bulunuyor.Videoda ki değerlerden daha yüksek alırsınız.

Ayrıca monitör almayacaksanız yani monitöre bütçe ayırmadıysanız tekrardan şu sistemi öneririm :

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı