20000 TL ile ne yapılır?

Psycopat61

Picopat
Arkadaşlar bu parayı yazın çalışarak elde etim aklımda R5 5600G APU bir sistem toplamak var sonra okul için MatePad 11.5 Google servisleri yok ama bana lazım olan şey sadece YouTube. O da vanced ile yapılabiliyor. Bir de telefon alacağım Samsung A23 sizce bu cihazlar alınır mı? Ya da bu parayla ne yapabilirim?

Arkadaşlar bu parayı yazın çalışarak elde etim aklımda R5 5600G APU bir sistem toplamak var sonra okul için MatePad 11.5 Google servisleri yok ama bana lazım olan şey sadece YouTube. O da vanced ile yapılabiliyor. Bir de telefon alacağım Samsung A23 sizce bu cihazlar alınır mı? Ya da bu parayla ne yapabilirim?
Önce temizinden bir masaüstü al bence. Sonra telefon alırsın belli ki şuan var bu biraz idare edebilir.

Bu para ile yapılacak akıllı hamleler olur hocam. Teknolojik ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

Şahsi fikrim bu para ile temizinden iş kurulur ya da yatırım yapılır.
parayı riske atmakta istemiyorum zaten yaşım küçük 15 yaşındayım

Beklemek istersen bekleyebilirsin tabii. TL'nin geleceği çok belirsiz şu anda. Ama bir gerçek var ki. TL, TL olarak kalmaya devam ederse o paranın ederi düşecek. O yüzden harcamak gerekiyor bir yere.
haklısınız

Geri
Yukarı