20000 TL ile ne yapılır?

Monitör var ama küçük TV gibi bir şey Vestel'in 60 Hz'lik TV'si galiba ama beni idare eder

Hocam sanıyorum monitörünüz de yok. Şu an 16k civarına F/P kasa var mı bilmiyorum. Eğer varsa monitör ile kasa satın alın @408157

Bende 16 yaşımdayım riske atmak zorunda değilsin. Sadece TL olarak biriktirmek mantıklı değil. Biraz daha beklemek istersen çeyrek altın alabilirsin.

Zaten TL'nin hali belli o yüzden euro yaptım parayı altınada yatırım yapabilirim

5600G sistem ucuza sıfır alınabilirse mantıklı ama A23 yerine M14 5G ya da bütçenin üstüne çıkılabilirse A34 önerebilirim. (şimdi sizde monitör ekipman var mıdır bilemem) A23 biraz fiyatını hak etmeyen bir cihaz.

5600G 8000e geliyor her şey sıfır bütçe zaten 2 3 binlira aşıyor M14'e bakacağım teşekkürler.

M 14 de sadece Exynos 1330 modelimi var acaba.

5600G sistem ucuza sıfır alınabilirse mantıklı ama A23 yerine M14 5G ya da bütçenin üstüne çıkılabilirse A34 önerebilirim. (şimdi sizde monitör ekipman var mıdır bilemem) A23 biraz fiyatını hak etmeyen bir cihaz.

Peki MatePad 11.5 alınır mı? Sadece not alacağım kalemiyle.

Son düzenleme:
5600G 8000e geliyor her şey sıfır bütçe zaten 2 3 binlira aşıyor M14'e bakacağım teşekkürler.

Huawei ürünleri pek benlik değil açıkçası APK olayları da uğratşırıcı geliyor. M14 günlük kullanıcı için yeterli. Fotoğraf işi şimdilik iyi olsa da ileriki güncellemelerde düşüş yaşanabilir.

Geri
Yukarı