20000 TL Laptop Önerisi

Skyguy

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ağırlıklı olarak genel kullanım ve kodlama amacıyla kullanacağım bir laptop arıyorum. Arada sırada Destiny 2, GTA 5, Battlefield 5 gibi oyunları da oynamak istiyorum. Aklımda iki adet model var, bu modellerden hangisini tercih etmeliyim tavsiye verebilirseniz çok sevinirim.

Lenovo Ideapad Gaming 3
Tulpar T5 V20.3

Bu iki model dışında önerileriniz varsa onlara da açığım. Bütçem maksimum 20.000 TL ancak daha aşağısı olursa daha da güzel olur.

Lenovo nun paylasmıs oldugunuz cihazı yeni seri ve tasarım ile malzeme kalitesi olarak çok güzel. Ben monster yerine yine hem kalitesinden hemde fiyatından dolayı Lenovo yu tercih ederdim.

Yine Lenovo ile aynı özelligi tasıyan Acer Nitro cihazları da var onlarda tercih edilebilir ama Lenovo daha iyi diye düşünüyorum.

Son zamanlarda Lenovo kendini bu sektörde iyice ön plana kalitesi ve fiyatı ile attığı için bende uzun yıllar sonrasında Lenovo monitör aldım ve kalitesinden son derece memnunum.

Arkadaşlar merhaba, ağırlıklı olarak genel kullanım ve kodlama amacıyla kullanacağım bir laptop arıyorum. Arada sırada Destiny 2, GTA 5, Battlefield 5 gibi oyunları da oynamak istiyorum. Aklımda iki adet model var, bu modellerden hangisini tercih etmeliyim tavsiye verebilirseniz çok sevinirim.

Lenovo Ideapad Gaming 3
Tulpar T5 V20.3

Bu iki model dışında önerileriniz varsa onlara da açığım. Bütçem maksimum 20.000 TL ancak daha aşağısı olursa daha da güzel olur.

T7 V20.4 al bence biraz daha para biriktirip. Ya da direkt Ideapad al.

Geri
Yukarı