20000 TL laptop önerisi

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Selam, arkadaşıma laptop alacağız genel olarak web ve Word'luk işler için kullanacak ama arada LoL ve Minecraft girince üzmeyecek bir cihaz lazım. Piyasayı çoktandır takip etmiyorum aklımda ASUS Vivobook var ama sizin de önerinizi bekliyorum.

Selam, arkadaşıma laptop alacağız genel olarak web ve Word'luk işler için kullanacak ama arada LoL ve Minecraft girince üzmeyecek bir cihaz lazım. Piyasayı çoktandır takip etmiyorum aklımda ASUS Vivobook var ama sizin de önerinizi bekliyorum.

Sizin baktığınız model nedir?

2. el HP Victus'a ya da Acer Nitro serisine bakmaya ne dersiniz? 20000-25000 civarına bulunuyor 3050 3060'lı sistem.

Attığınız sistemlerde ekran kartı bile yok açıkçası bütçeden dolayı bence 2. el şart bu bütçeye. garantili 1.5 yıl

Kanka ikisinin de işlemciside zayıf kalır.

Attığınız sistemlerde ekran kartı bile yok açıkçası bütçeden dolayı bence 2. el şart bu bütçeye. Garantili 1.5 yıl.

Kanka bence alınacaksa sıfır alınmalı senin dediğin doğru 3-5 koy ekran kartlı al fakat benim söylediğim PC yeterli olur ve bütçe 20 bin demiş.

Kanka ikisinin de işlemciside zayıf kalır.

Kanka bence alınacaksa sıfır alınmalı senin dediğin doğru 3-5 koy ekran kartlı al fakat benim söylediğim PC yeterli olur ve bütçe 20 bin demiş.
senin dediğin bilgisayar minecraft 1.21 zor oynatır

Yeni konular

Geri
Yukarı