20000 TL Render&Oyun için Sistem Toplama

Ferit Özgür

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat sakinleri,
Yeni bir desktop PC toplamayı düşünüyorum. Bütçem 2000 pound yaklaşık 20.000 TL civarı. Bu bütçe ile hem rahatça oyunları oynayabileceğim hem de 3D max gibi tasarım programlarında sıkıntı yaşamadan işlerimi yapabileceğim bir sistem olsun istiyorum.

Ben bulduğum bir siteden basitçe bir sistem topladım ana bileşenler yaklaşık 1600 pound tuttu. İlla intel veya illa amd olsun gibi bir koşulum yok. Olabilecek en iyi PC'yi toplamak istiyorum.
PC- 1.png

Hocam RTX 3060 Ti'yi bu fiyata kesinlikle almayın. Mümkünse stokların düzelmesini bekleyin. Arkadaşım ekran kartları ilk geldiğinde 18 bintlye Ryzen 5 5600X RTX 3080 PC toplamıştı.

Hocam ekran kartı haricinde herşey uygun duruyor. Malum stoklar olmadığı için 3060Ti bile bulunmuyor. Alım gücünüzü bilmiyorum ama yapabiliyorsanız idareten 2080/2080TI alabilirsiniz. Muhtemel 2 ay sonra stoklar yavaş yavaş bile olsa yenilenmeye başlayacaktır.

Merhaba Technopat sakinleri,
Yeni bir desktop PC toplamayı düşünüyorum. Bütçem 2000 pound yaklaşık 20.000 TL civarı. Bu bütçe ile hem rahatça oyunları oynayabileceğim hem de 3D Max gibi tasarım programlarında sıkıntı yaşamadan işlerimi yapabileceğim bir sistem olsun istiyorum.

Ben bulduğum bir siteden basitçe bir sistem topladım ana bileşenler yaklaşık 1600 pound tuttu. İlla Intel veya illa AMD olsun gibi bir koşulum yok. Olabilecek en iyi PC'yi toplamak istiyorum. Eki Görüntüle 878394

Fiyatlara bakınca ağlayarak keşke TL de böyle olsa dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı