20000 TL'ye Intel Tabanlı Sistem Önerisi

Sadece CS-GO oynamak için bu kadar bütçe harcamak bana pek mantıklı gelmedi. 144 Hz monitör dahil 7000-8000 ₺ sistemler bile isteğini karşılar diye düşünüyorum.
Sadece tabiki cs go oynamayacağım. Şuan elimde 2k 240 HZ monitör var ve 200 fps nin üstüne zor cıkabiliyorum o yüzden yapmısken full yapmak istedim.

2080 Ti senin ekran kartın orası kesin, işlemci olarak Intel seçebilirsin ama ben yerinde olsam AMD alır param cebimde kalsın isterdim. Sadece CS oynuyorsan zaten 7000 TL bir sistem de bunla aynı hissi verir.

2080 Ti senin ekran kartın orası kesin, işlemci olarak Intel seçebilirsin ama ben yerinde olsam AMD alır param cebimde kalsın isterdim. Sadece CS oynuyorsan zaten 7000 TL bir sistem de bunla aynı hissi verir.
Benimde anlamadığım nokta burda herkes AMD al paran cebinde kalsın diyor ama önerilen iki işlemci var onda da AMD daha pahalı :)

Sizin için bunu topladım gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
@CanKartal Oyun için topluyorsanız AMD işlemciye ihtiyacınız yok i9 9900K işinizi görücektir.

Dosya Ekleri

• PC.png
    PC.png
    36,6 KB · Görüntüleme: 50
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı