20000 TL'ye kadar 4K 60" TV önerisi

Android öneririm ve Android'in en iyisi Sony'dir.
Son attığım fazlasıyla iyi bir model.
Sony, LG, Samsung en iyileri hatta Sony en premiumu ama oyun için LG daha uygun.
Zaten bakarsanız Sony de LG ekran kullanıyor.

Son düzenleme:
Sony, LG, Samsung en iyileri hatta Sony en Premium'u ama oyun için LG daha uygun.

Samsung ile LG bir tutun ama Sony ile bir tutmayın hizmet kalite olarak Samsung LG üst düzey.
O paraya Samsung LG varken neden Sony alınsın?

Ben teknik özellik olarak dedim aynılar diye. Hizmet olarak bilmiyorum. Android sevdiğim için LG, Samsung tercih etmiyorum. Yoksa kalite olarak diyeceğim yok.

Sony, LG, Samsung en iyileri hatta Sony en Premium'u ama oyun için LG daha uygun.

Bravia almak istiyorum ama en az 60-65 olsun istiyorum aralarında aşırı büyük bir fark var mı bu arada geç cevap attığım için kusura bakmayın.

Bravia almak istiyorum ama en az 60-65 olsun istiyorum aralarında aşırı büyük bir fark var mı bu arada geç cevap attığım için kusura bakmayın.
Fark var tabii. Biri üst düzey bir OLED TV ve özellikleri üst düzey, diğeri ise ortalama üstü bir model. Ama bende XH8196 var 55"lik memnunum. X90j ondan iyi bir model ama ben 20 bine çıkabilsem OLED panel tercih ederdim.
Ki bu model 2020 sanırım onun için ucuz böyle. Normalde Sony OLEDler çok pahalı olur.

Önerim eğer Netflix, Exxen gibi yerlerden dizi, film izleyecekseniz bu üç markadan hangisi ucuz ise onu alın aşağı yukarı aynı kalitedeler ancak Stremio, Kodi gibi ücretsiz yerlerden izleyecek iseniz LG ve Samsung'a yüklemesi imkansıza yakın bir şey. Onun için Sony, olmaza Philips, o da olmazsa TCL, Vestel, Arçelik üçlüsünden birini öneririm Android olanlardan.
X90J o fiyata en iyilerden biri zaten şu an.
TCL olarak C728 öneririm, Philips model bilmiyorum, Vestel UA9800, Arçelik model bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı