20000 TL'ye laptop önerisi

G.Serdar

Decapat
Daha fazla  

Hepinize iyi günler. İçinde RTX 3060 barındıran bir laptop satın almak istiyorum. Bütçem 20000-22000 arsasında. Üstteki bilgisayarlar hakkında görüşünüzü belirtirseniz mutlu olurum. 😊
Not: Kullanım amacı oyun, performans ve kalite arasında seçim yapmam gerekirse önceliğim kalitedir.

Hepinize iyi günler. İçinde RTX 3060 barındıran bir laptop satın almak istiyorum. Bütçem 20000-22000 arsasında. Üstteki bilgisayarlar hakkında görüşünüzü belirtirseniz mutlu olurum. 😊
Not: Kullanım amacı oyun, performans ve kalite arasında seçim yapmam gerekirse önceliğim kalitedir.

ROG yenilenmiş ürün yani önceden kullanılmış. Omen iyidir ancak MUX yok. Monster eğer ROG'u saymazsak donanımsal olarak en iyisi ve MUX destekliyor.

V22.2 tongfang kasa ısınmayan model değil mi?

İroni ise komik değilse daha komik.
Marka hakkında hiç bilginizin olmaması en komik olan...

Önceliğin kalite ise dediğim marka en kalitelisidir gerek işçilik olarak gerek servis olarak seni yarı yolda bırakmaz.

Alienware'in kalitesini bende biliyorum diğerleride ancak bu bütçede TR pazarında bir Alienware bulmak imkansız ve diğerlerine çöp demen çok komik.
Çöp fazla olmuş olabilir evet haklısınız demek istediğim daha iyi olmasıydı. Türkiye pazarında bulması gerçekten şu pandemide çok zor evet. Yurt dışı bağlantın varsa mutlaka değerlendir derim.

Geri
Yukarı