20000 TL'ye PC toplama önerisi

Bütçe
20000tl (Fakat az da olsa geçebilir)
AMD kartlarda hemene hemen en kaliteli model olan Red Devil 10.800TL 20000TL bütçeye sığıyor yine de sizi zorlarsa 3060/6600XT bakın.
Ama öbür parçalar da var ben seçtiğim parçaları hem ucuzluğuna hem de performansına bakarak seçtim zaten yani bu parçalardan seçebileceğim daha ucuz fiyatlı bir parça yok daha ne kadar daha ucuz ve performanslı parça seçebilirimki?
Seçtiklerimden daha uygununu bulamıyorum.

AMD kartlarda hemene hemen en kaliteli model olan Red Devil 10.800TL 20000TL bütçeye sığıyor yine de sizi zorlarsa 3060/6600XT bakın.
5600x le darboğaz yapar mı

@archeaux Tam bütçe nedir? Ayrıca 5600X alınmaz, daha ucuza 5600 var.
Cs go, warzone tarzı oyunlar için diziyorum
240hz monitör 2.el 3-4k
Kasayla soğutmaya max 3k
Anakarta 2-3k
Ekran kartı 7-10k
İşlemci 4-5k
Ssd 1.5k
Bellek 1.5k
Power supply 1k
Klavye mouse 1.5k
Bunlar parça başına max çıkabileceğim değerler %20 daha aşağı fiyatına %5 performans kaybedersin en fazla diyeceğiniz bir sistem önerisine de açığım çok geç kalmadan almak istiyorum fiyatlar malum daha geri gelmez
@archeaux Tam bütçe nedir? Ayrıca 5600X alınmaz, daha ucuza 5600 var.
Dediğiniz gibi mesela 470 lira kıstınız kafadan arada da hiçbir fark yok denebilir

Son düzenleme:
@archeaux Klavye mouse ve monitör hariç sadece kasa için 25-26K bütçen var sanırım. Maks. verdiğin fiyatları hesaba aldım.
Klavye mouse için ayrı konu açarsın. 12700F oyun performansında mükemmel işlemci. Ekran kartı Red Devil. Soğutması müthiş.

O paraya toplanabilecek en kötü sistemi toplamışsın. Ne ucuzu? 20K bütçeye 3050 çöpünü nasıl sığdırmaya başardın?
Sen öner o zaman
Hem bu paraya daha nasıl bir bilgisayar bileşeni gelebilir?
O paraya toplanabilecek en kötü sistemi toplamışsın. Ne ucuzu? 20K bütçeye 3050 çöpünü nasıl sığdırmaya başardın?
gerçekten merak ediyorum bu bütçeye daha ne getirebilirim? Önerilerin nelerdir?

Yeni konular

Geri
Yukarı