20000 TL'ye PC toplama önerisi

Bütçe
20000tl (Fakat az da olsa geçebilir)
@archeaux Klavye mouse ve monitör hariç sadece kasa için 25-26K bütçen var sanırım. Maks. verdiğin fiyatları hesaba aldım.
Klavye mouse için ayrı konu açarsın. 12700F oyun performansında mükemmel işlemci. Ekran kartı Red Devil. Soğutması müthiş.
Araştırıp gördüğüm bazı parçaları atıcam zamanınız oldukça cevap verebilirseniz sevinirim b660m-a yerine bu nasıl sizce?

Kasadan ziyade sıvı soğutucuya ağırlık ver diyorsunuz anladığım kadarıyla işlemciyi 5600 koysak warzoneda aşırı fps oynar mı sizce, bir tık pahalı geldi de. 6700xt nin hakkını o verir diyorsunuz haklısınız ama monitör klavye mouse kulaklık masa sandalye koyunca 35 binlere kadar geliyor nerdeyse fiyat. Kısmaya değebilecek başka parçalar var mı bir de sizce?
Ballistix yerine
@archeaux Güzel anakartta bu anakart AM4 soket. 12700F'i buna takamazsın. AMD bir işlemci takabilirsin.
Amd işlemci tavsiye ediyo musunuz

Ballistix yerine
Ballistix çip olarak çok iyidir. Corsair'in adına para verirsin. Ballistix'leri bizzat kullanıyorum. İçindeki çip ile dünya rekoru bile kırıldı. 3200MHz'den 3600-3800MHz'lere çok rahat çıkıyor. Forumda örnekleri dolu.

Ballistix çip olarak çok iyidir. Corsair'in adına para verirsin. Ballistix'leri bizzat kullanıyorum. İçindeki çip ile dünya rekoru bile kırıldı. 3200MHz'den 3600-3800MHz'lere çok rahat çıkıyor. Forumda örnekleri dolu.
Son olarak ssd ve soğutucu alternatifi kalıyor onlarda 200-300 er lira verilip sınıf atlanılabilir mi

Amd işlemci tavsiye ediyo musunuz
12700F çok daha iyi olur.
Son olarak ssd ve soğutucu alternatifi kalıyor onlarda 200-300 er lira verilip sınıf atlanılabilir mi
Gerek yok. Attıklarım sınıfının en iyilerinden. Şunları atmıştım sana sanırım SSD ve soğutucu olarak:

12700F çok daha iyi olur.

Gerek yok. Attıklarım sınıfının en iyilerinden. Şunları atmıştım sana sanırım SSD ve soğutucu olarak:
Nokta atışı yapıyorsunuz mesleğiniz mi acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı