20000 TL'ye telefon tavsiyesi

Bütçe
20000
Başlıkta belirttiğim gibi 20 bini geçmeyecek şekilde telefon önerir misiniz?
Kamerasının ortalama üstü olmasını istiyorum hafızasıda 128 olursa iyi olur, oyun oynayan biri değilim günlük kullanacağım Instagram, YouTube Netflix. Ekranının da iyi olmasını istiyorum.
Aklımda Huawei Nova 10 Pro var. Fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler :)
•Samsung S22
İkinci el;
•iPhone 12.

1 sene sonra takılmaya başlayınca gelen pişmanlık hissi.
Telefondan anlamadığın o kadar belli ki :D Aynen kanka HD+ iPhone 11, Galaxy S22'den daha iyi devam et.
Hocam bu algıdan çıkmaya çalışın bence. Amiral gemisi telefon bunlar ki orta seviyede bile 1 sene sonra takılan cihaz görmedim uzun zamandır.
Anlamıyorlar maalesef, akıl-mantık kullansalar çok kolay aslında ama yapacak bir şey yok.

Eğer kamera sizin için önemli ise Oneplus 9 Pro 12gb/256rom tavsiye edebilirim DxOmark'ta kamera genel puanı Samsung Galaxy S21 FE'den ve Xiaomi 12T'den daha yüksek.
65w Warp şarjda günümüz şartlarınfa gayet yeterli 29dkda %100 e ulaşıyor bataryası.Samsung diğer iki modele göre kesinlikle daha geride. Xiaomi 12T'nin tek avantajı 120w hızlı şarj, dezavantajı ise 8gb rami 12gb ram versiyonu bütçenizi aşıyor.
Sosyal medya ağırlıklı kullanacağınız için ekranı diğer iki modele göre kesinlikle daha üstün.LTPO Fluid2 AMOLED, 1B colors, 120Hz, HDR10+, 1300 nits (peak). Renk doğrulu ve yüksek parlaklık sosyal medya için ideal.
Satılmıyor sanırım artık internette bulamadım oneplus 9pro yu

1 sene sonra takılmaya başlayınca gelen pişmanlık hissi.
Bence kendinizi rezil etmeyi acilen bırakmanız lazım. Ya dünyadan bihabersiniz ya da teknolojiden. S22 nin bir sene sonra takılacağına inanmış olmanız umarım trolldür değilse çok yazık çünkü.

Bence kendinizi rezil etmeyi acilen bırakmanız lazım. Ya dünyadan bihabersiniz ya da teknolojiden. S22 nin bir sene sonra takılacağına inanmış olmanız umarım trolldür değilse çok yazık çünkü.
Samsung huawei falan kullanabilirsin dostum seni tutan yok. Bende Samsung kullanıp ağzımın payını aldıktan sonra iphone’dan başka kullanmıyorum. Her insan kaliteden anlamaz.

Samsung huawei falan kullanabilirsin dostum seni tutan yok. Bende Samsung kullanıp ağzımın payını aldıktan sonra iphone’dan başka kullanmıyorum. Her insan kaliteden anlamaz.
psmart 2019dan 14 proya geçiş hikayesi bunu her yerden tanırım. P40 pro-Ip11 arası bir şey yapsanız bin pişman olurdunuz çünkü

Samsung S veya Note kullanıp kaliteli olmadığını düşündüyseniz kaliteden kimin anlamadığı belli. Onun dışındaki seriler de zaten prestij serileri olmadığı için çok bir kalite beklememeniz lazım. Ayrıca gidin bakın Apple ekranlarını kimden alıyormuş. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı