20000 TL'ye telefon tavsiyesi

Bütçe
20000

Dogukan_Boyraz

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi 20 bini geçmeyecek şekilde telefon önerir misiniz?
Kamerasının ortalama üstü olmasını istiyorum hafızasıda 128 olursa iyi olur, oyun oynayan biri değilim günlük kullanacağım Instagram, YouTube Netflix. Ekranının da iyi olmasını istiyorum.
Aklımda Huawei Nova 10 Pro var. Fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler :)

Kamerasının ortalama üstü olmasını istiyorum hafızasıda 128 olursa iyi olur, oyun oynayan biri değilim günlük kullanacağım Instagram, YouTube Netflix. Ekranının da iyi olmasını istiyorum.
Aklımda Huawei Nova 10 Pro var. Fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler :)

Hocam iPhone 11 alın 4 bin cebinize kalsın. Veya bütçeyi 3 bin daha arttırıp 12 alabilirsiniz. 2018'de aldığım IPhone'um hâlâ ilk günkü gibi. (Batarya ömrü hariç)

Hocam iPhone 11 alın 4 bin cebinize kalsın. Veya bütçeyi 3 bin daha arttırıp 12 alabilirsiniz. 2018'de aldığım IPhone'um hâlâ ilk günkü gibi. (Batarya ömrü hariç)
AMOLED ekran, 120Hz yenileme hızı ve HDR10+ ekrana sahip S22 veya Xiaomi 12T-11T Pro almak varken neden IPS LCD-HD+ ekran, 60Hz yenileme hızı ve HDR bile olmayan ekrana sahip bir telefon alsın? Ayrıca işlemci olarak Snapdragon 8 Gen 1 ve Mediatek Dimensity 8100, A13 Bionic işlemcisinden çok daha iyi.

AMOLED ekran, 120Hz yenileme hızı ve HDR10+ ekrana sahip S22 veya Xiaomi 12T-11T Pro almak varken neden IPS LCD-HD+ ekran, 60Hz yenileme hızı ve HDR bile olmayan ekrana sahip bir telefon alsın? Ayrıca işlemci olarak Snapdragon 8 Gen 1 ve Mediatek Dimensity 8100, A13 Bionic işlemcisinden çok daha iyi.
1 sene sonra takılmaya başlayınca gelen pişmanlık hissi.

Eğer kamera sizin için önemli ise Oneplus 9 Pro 12gb/256rom tavsiye edebilirim DxOmark'ta kamera genel puanı Samsung Galaxy S21 FE'den ve Xiaomi 12T'den daha yüksek.
65w Warp şarjda günümüz şartlarınfa gayet yeterli 29dkda %100 e ulaşıyor bataryası.Samsung diğer iki modele göre kesinlikle daha geride. Xiaomi 12T'nin tek avantajı 120w hızlı şarj, dezavantajı ise 8gb rami 12gb ram versiyonu bütçenizi aşıyor.
Sosyal medya ağırlıklı kullanacağınız için ekranı diğer iki modele göre kesinlikle daha üstün.LTPO Fluid2 AMOLED, 1B colors, 120Hz, HDR10+, 1300 nits (peak). Renk doğrulu ve yüksek parlaklık sosyal medya için ideal.

Aklımda Huawei nova 10 Pro var. Fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler :)

0 olarak S22, S21 FE ikinci el olarak 11 Pro Max 256 GB.

Yeni konular

Geri
Yukarı