20000 ve altı telefon önerisi

Kaçak iPhone ve yurt içi Xiaomi ikilisine ne dersin?

Bu bütçede hem kamerayı hem bataryayı bit arada aramak pek de mümkün değil.
S22 alırsınız, muazzam kameraya sahip ama bataryanın tatmin etme ihtimali düşük.
POCO F5 alırsınız, muazzam batarya ama kamera kısmında üzer.
Realme GT 2 Pro ve S23 FE daha dengeli cihazlar. Bunlara bakılabilir.

Bu fiyat aralığında o kadar overall bir Samsung yok. Pil performansından feragat edebilirseniz S22 alın geçin, bir nebze daha iyi pil performansı, çok daha iyi termal başarım ve dolayısıyla daha iyi sürdürülebilir performansı ve son olarak büyük ekran için daha iyi telephoto & ultra geniş açı sensöründen ve çok daha premium bir kasadan feragat ederim derseniz de S23 FE.

Ayrıca Samsung istediğinize göre oyuncu olmadığınızı varsayıyorum (bkz: Samsung, ölümsüz throttle mekanizması kullanıyor ve başka firmalardaki türevlerine göre daha az soğutma kapasitesi barındırıyor.)

Kaçak iPhone ve yurt içi Xiaomi ikilisine ne dersin?
iPhone sevmiyorum.

Bu bütçede hem kamerayı hem bataryayı bit arada aramak pek de mümkün değil.
S22 alırsınız, muazzam kameraya sahip ama bataryanın tatmin etme ihtimali düşük.
POCO F5 alırsınız, muazzam batarya ama kamera kısmında üzer.
Realme GT 2 Pro ve S23 FE daha dengeli cihazlar. Bunlara bakılabilir.
Hocam A52 ile S22'nin farkı nedir? (A52'nin teknik özellikleri iyi göründüğü için soruyorum)

Bu fiyat aralığında o kadar overall bir Samsung yok. Pil performansından feragat edebilirseniz S22 alın geçin, bir nebze daha iyi pil performansı, çok daha iyi termal başarım ve dolayısıyla daha iyi sürdürülebilir performansı ve son olarak büyük ekran için daha iyi telephoto & ultra geniş açı sensöründen ve çok daha premium bir kasadan feragat ederim derseniz de S23 FE.

Ayrıca Samsung istediğinize göre oyuncu olmadığınızı varsayıyorum (bkz: Samsung, ölümsüz throttle mekanizması kullanıyor ve başka firmalardaki türevlerine göre daha az soğutma kapasitesi barındırıyor.)
S23 FE'nin SD kart girişi yok diyorlar doğru mudur?

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı