20000TL Laptop önerisi

• Konuyu başlatan suw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 43
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
20000
Monster'ın bu fiyat skalasındaki ürünlerini yakından bile görmediğinize eminim ama neyse.

Evet görmedim. Fakat 20 k gibi bir parayı da Monster'e verenin aklından şüphe duyarım.
- Kasa kalitesi.
-Wi-Fi kartı.
-Klavye
-Ekranın ışık sızması.
Doğruları söylemek hoşunuza gitmiyor galiba.

Evet görmedim fakat 20 k gibi bir parayıda Monster verenin aklından şüphe duyarım.
- Kasa kalitesi.
-Wi-Fi kartı.
-Klavye
-Ekranın ışık sızması
Forum içerisinde büyük harfle yazı yazmak yasaktır.

Ayrıca attığım ürünle bahsettiğiniz sorunların uzaktan yakından alakaları yok. Üründe magnezyum kasa kullanılmakta.

Forum içerisinde büyük harfle yazı yazmak yasaktır.

Ayrıca attığım ürünle bahsettiğiniz sorunların uzaktan yakından alakaları yok. Üründe magnezyum kasa kullanılmakta.

Magnezyum kasalar semruk modelerinde var diye biliyorum.
Ayrıca Monster laptopu tongfang veya Clevo yaptırıyorlar diğer şirketler çoğu parçaları kendi üretiyor.

Magnezyum kasalar semruk modelerinde var diye biliyorum.
Ayrıca Monster laptopu tongfang veya Clevo yaptırıyorlar diğer şirketler çoğu parçaları kendi üretiyor.

Semruk markanın en pahalı serisi. Tulpar'ın bu modelinde markanın en pahalı serisinin kasa materyali kullanılıyor. Uzun lafın kısası attığım ürünün kasa kalitesine laf edemezsiniz. Kasa kalitesi gerçekten çok iyi.
Sadece Monster değil Dell ve ASUS hariç bütün firmalar çoğu modellerini bahsettiğiniz firmalardan satın alıyorlar.

Semruk markanın en pahalı serisi. Tulpar'ın bu modelinde markanın en pahalı serisinin kasa materyali kullanılıyor. Uzun lafın kısası attığım ürünün kasa kalitesine laf edemezsiniz. Kasa kalitesi gerçekten çok iyi.
Sadece Monster değil Dell ve ASUS hariç bütün firmalar çoğu modellerini bahsettiğiniz firmalardan satın alıyorlar.

MSI, Lenovo, Acer da dahil ama açıkçası bana güven vermiyor benim gözümde tek artısı teknik servis.

Monster alıp paranı rezil edeceğine Legion 5 al geç.

Sabah sabah sesli de gülemiyorum ama gerçekten o kadar rezil bir hal almışsınız ki. Her Monster sizin bildiğiniz bilgisayara benzemez. Eğer arkadaş o Monster'i alırsa sizin gibi boş boş oyun oynayacağına sizin oynadığınız oyunu yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı