20000TL laptop önerisi

Birçok oyunda sayısız aşım yapılıyor God of War'da , Warzone'da ki gibi bende aşım yapıyorum ve sıkıntı çekmiyorum 3050 1.5 - 2GB aşımı kaldırabiliyor birçok oyunda RDR 2'de sizin attığınız videoda elbette ki bariz kasma var ben çok rdr 2 tarzı oyunlar sevmediğimden ötürü bende satın alınmış veya yüklü değil ancak DLSS'i ultra performance modunda 30+ FPS alındığı birçok video var örnek olarak Monster Abra'nın bir testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne kadar doğru veya yanlış bir fikrim yok ama Bu tür bir sürü test videosu olması şaşırtıcı üsüne üstlük Kendi oynadığım oyunlarla aynı oranda FPS Türlerinin olması bu tür kanalları ister istemez doğrulamamı sağlıyor.
Ben kalite moduna aldım açıktı, diğer husus adamın aldığı VRAM 3600MB falan yani ayarları max' a alıp Performans moduna dahi alsan o kadar düşük VRAM alamazsın.
Her şartta ayarları max' a alınca 4 GB VRAM kullanımı rahatlıkla oluyor.

Ben kalite moduna aldım açıktı, diğer husus adamın aldığı VRAM 3600MB falan yani ayarları max' a alıp Performans moduna dahi alsan o kadar düşük VRAM alamazsın.
Her şartta ayarları max' a alınca 4 GB VRAM kullanımı rahatlıkla oluyor.
Evet dediğiniz gibi olabilir aynısı asasins creed valhalla'da da sıkıntı yaratıyordu .Pek Anlam veremedim bu duruma hocam kimisi ise dediğiniz ayarlarda 30+ FPS üstü alıyor en iyisi bir arkadaşımdan RDR 2 ödünç alıp kendim bakmam olacak . Monster'da sitesinde dediğiniz gibi 20 FPS+ Gösteriyor.

Evet dediğiniz gibi olabilir aynısı asasins creed valhalla'da da sıkıntı yaratıyordu .Pek Anlam veremedim bu duruma hocam kimisi ise dediğiniz ayarlarda 30+ FPS üstü alıyor en iyisi bir arkadaşımdan RDR 2 ödünç alıp kendim bakmam olacak . Monster'da sitesinde dediğiniz gibi 20 FPS+ Gösteriyor.
Aslında ayarları max' a alınca da benim için çok bişey değişmiyor, laptopun paneli görsel şölen yaratacak kadar güzel bişey değil :D.
Yüksek/ Orta karşık şekilde 90/110 fps arası alabiliyorum kötü de gelmiyor görüntü beni tatmin ediyor.

Monstersa laptop düşük fps kullanımı var hocam kronik sorun düşük kullanım oluyor potansiyelini gösteremiyor ekran kartı.

Geri
Yukarı