20000TL Laptop önerisi

• Konuyu başlatan suw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 43
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
20000
Sabah sabah sesli de gülemiyorum ama gerçekten o kadar rezil bir hal almışsınız ki. Her Monster sizin bildiğiniz bilgisayara benzemez. Eğer arkadaş o Monster'i alırsa sizin gibi boş boş oyun oynayacağına sizin oynadığınız oyunu yapar.

Monstera tapanlar 1, Xiaomi'ye tapanlar 2 bunlardan uzak durunuz. Mümkünse hazmat kıyafetlerinizi giyerek yaklaşınız.
Alacağı Monster bilgisayarın kasası ayrı rezil, ekran renkleri ayrı rezil, BIOS güncelleştirmeleri ayrı rezil, benzer sistemli laptoplarla karşılaştırın FPS ve ısınma farklarını göreceksiniz zaten.
Monster sadece işlemci ve ekran kartı sunduğu için fiyatı bu kadar uygun. Şunu anlayın artık.

Monstera tapanlar 1, Xiaomi'ye tapanlar 2 bunlardan uzak durunuz. Mümkünse hazmat kıyafetlerinizi giyerek yaklaşınız.
Alacağı Monster bilgisayarın kasası ayrı rezil, ekran renkleri ayrı rezil, BIOS güncelleştirmeleri ayrı rezil, benzer sistemli laptoplarla karşılaştırın FPS ve ısınma farklarını göreceksiniz zaten.
Monster sadece işlemci ve ekran kartı sunduğu için fiyatı bu kadar uygun. Şunu anlayın artık.

Foruma iki gün önce katıldığınız için belirtmek isterim kimse bu forumda Monster'a tapmıyor. Neredeyse çoğunluk Monster yerine alternatif ürünler sunmak için çabalıyor.
Abra temelli Monster ürünlerini önermiyoruz fakat has Tulpar modellerini önermekten de çekinmiyoruz. Cihazın fiyatı uygun değil. Rakipleri ile aynı fiyata sahip.
Kullanmadığınız deneyimlemediğiniz hiçbir ürün için bu kadar iddiacı konuşmayın.

Foruma iki gün önce katıldığınız için belirtmek isterim kimse bu forumda Monster'a tapmıyor. Neredeyse çoğunluk Monster yerine alternatif ürünler sunmak için çabalıyor.
Abra temelli Monster ürünlerini önermiyoruz fakat has Tulpar modellerini önermekten de çekinmiyoruz. Cihazın fiyatı uygun değil. Rakipleri ile aynı fiyata sahip.
Kullanmadığınız deneyimlemediğiniz hiçbir ürün için bu kadar iddiacı konuşmayın.
Legion 5 Pro gibi bir model varken hâlâ Monster önermeye çalışmanız gülünç.

Kullandım ve GameGaraj'dan daha memnun kaldım. Emin olun Sizden daha fazla bilgisayar kullandım. Bir önceki cihazım Acer Ondan önceki ASUS Şu anki de HP :) Merak etmeyin bilmediğim, kullanmadığım bilgisayar hakkında yorum yapmam ben.

Mesela GameGarajın MSİ kasası kullandığını biliyor muydunuz? Fanlarının 5000 rpm üstüne çıktığını? En serin çalışan rtx2070 notebook olduğunu ?
Karşınıdakinin tecrübelerini, bilgisini bilmeden tartışmaya girmeyin :) Forumda geçirdiğim gün tecrübemi belirlemiyor.

Mesela GameGaraj'ın MSI kasası kullandığını biliyor muydunuz? Fanlarının 5000 RPM üstüne çıktığını? En serin çalışan RTX2070 notebook olduğunu?
Karşınıdakinin tecrübelerini, bilgisini bilmeden tartışmaya girmeyin :) Forumda geçirdiğim gün tecrübemi belirlemiyor.

Biliyordum zaten.
Önceki konularda da bunu konuşmuşluğumuz var. 😀

Her şey donanım değildir. Yazılım desteği de sağlanmalı...
Mesela
Monster alırsın, Biosta mux bölümü kapalı gelir, müşteri hizmetlerini aradığında sana ürünü servise gönderin bios güncelleyelim diye cevap verir. 2 haftan gider.

Lenovo alırsın, kendi uygulaması Windows arayüzü üzerinden biosu otomatik günceller ve yine Windows arayüzü üzerinden mshybrid, mux geçişi yapmana olanak sağlar.

Her şey donanım değildir. Yazılım desteği de sağlanmalı...
Mesela
Monster alırsın, Biosta mux bölümü kapalı gelir, müşteri hizmetlerini aradığında sana ürünü servise gönderin bios güncelleyelim diye cevap verir. 2 haftan gider.

Lenovo alırsın, kendi uygulaması Windows arayüzü üzerinden biosu otomatik günceller ve yine Windows arayüzü üzerinden mshybrid, mux geçişi yapmana olanak sağlar.
Kapalı gelmese bile açıkken de asla doğru düzgün çalışmıyor.
Monster da Mshybrid kullanmadığınız sürece dgpu seçiliyken ekran kararma, ekran gidip gelme vb. sorunlar oluyor.
Arayıp söylediğinde de yeni bios güncellemesiyle düzeleceğini sabretmemiz gerektiğini söylüyor veya dediğin gibi teknik servise yönlendiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı