20000TL sistem önerisi

InDesign

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B550M PRO-VDH WIFI DDR4 AM4
İşlemci: AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHZ 36MB AM4 65W
Ekran Kartı: Inno3D RTX3070 Twin x2 8GB 256Bit GDDR6(LHR)
Ram: Crucial Ballistix 16GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL16

Monitör: MSI 27" OPTIX 165HZ, 1MS Curved Gaming Monitor
Klavye: Cooler Master CK550 V2 Red Switch
Mouse: Logitech G502 Hero
Kulaklık: Logitech G733
Meslek
Esport Manager
Selamlar. Bir süredir kripto birikimi yapıyorum ve belli bir seviyeye getirebildim. Harcamalardan kalanla bilgisayar yenilemek istiyorum ve bütçem 20.000TL.

İtopyanın hazır sistemlerine bakıyorum taksitlendirmek için. 3+2 gibi güzel taksit avantajları var şu an (Dolar ve kriptonun ne hale geleceği belli olmaz hemen hepsini harcamamak lazım :D )

Aşağıya koyduğum 2 sistem dikkatimi çekti güzel gibi duruyor ama yeterli bilgiye sahip değilim. Bu tarz başka önerileriniz varsa onları da alabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Alttaki pquen kaasasını alabilirsin. Biraz eklemede yapabilirsin istersen fark etmez RTX falan iyi bu arada bu kripto işine girilir mi? Ya da hangi yerden bu kadar miktara gelebildin?

PQueen kasası benimde daha hoşuma gitti AMDye daha sıcak baktığım için olabilir bilmiyorum. Teşekkür ederim öneri için

NFT ile uğraşıyorum. NFT projelerini araştırıp iyi bir proje bulunca ortalama bir fiyattan alıp ilerleyen zamanlarda daha yüksek miktarlara satıyorum falan. Kripto, özellikle NFT sektörüne iyi bir araştırma yapıp girilebilir.

@InDesign sistem hakkinda istedigin belli ozellikler var mı? Sadece oyun icinmi yoksa baska islerde kullanilacak mi?

Teşekkür ederim konuma geldiğin için öncelikle. Genel amacım oyun ve görsel tasarım

Teşekkür ederim konuma geldiğin için öncelikle. Genel amacım oyun ve görsel tasarım.

Diger konuda attigin sistemler iyide, Türkiye'deki musteri hizmetleri kargo vs. ve hazir sistemlerin PSU'lari yuzunden onermem. Sana istersen RTX 3060 Ti toplayabilirim.

Diger konuda attigin sistemler iyide, Türkiye'deki musteri hizmetleri kargo vs. ve hazir sistemlerin PSU'lari yuzunden onermem. Sana istersen RTX 3060 Ti toplayabilirim.
Bu fiyatta muhteşem olur hocam

1650147746629.png

PSU: https://www.amazon.com.tr/Corsair-CP-9020179-EU-Bilgisayar-Güç-Kaynağı/dp/B079QGPVMC?th=1

Kasayada 700TL kalıyor ustune 600TL eklersen Amazon'da Corsair iCUE 4000X beyaz kasa var.
@InDesign

Dosya Ekleri

• 1650147634809.png
    1650147634809.png
    172,6 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı