20000TL sistem toplama

Sizce hangi sistemi alsam en iyi tercih olur?

• Sistem Sol

Oy: 1 9,1%
  • Sistem Orta

Oy: 1 9,1%
  • Sistem Sağ

Oy: 9 81,8%

• Oy verenlerin toplamı
    11
Bütçe
20.000 TL

CorsaZeneca

Centipat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Muhendisi
Selam arkadaşlar, iyi forumlar dilerim herkese öncelikle.
Nihayet 4.5 yılın sonunda şehir dışındaki öğrenciliğim de bitince ve işe de girince emektarım Inspiron 7567 ile yolları ayırma ve yerine masaüstü bilgisayar alma kararı aldım. Hazır sistemler içerisinde kendime göre konfigürasyonları değiştirdim. Bir Excel dosyası hazırladım ve eleye eleye en sonunda 3 farklı sistem kaldı. Buradan sonrasında forumda istişare yaparak, naçizane görüşlerinizi alarak ilerlemek istedim.
Öncelikle sistemin çift M.2 slotunun olmasını şart koştum kendime. Ayrıca oyunları 2K çözünürlükte oynayacağım, darboğaz veya FPS değerlerini ona göre hesaba katabilirsiniz.
Bir diğer dipnotum ise ekran kartının bu sistemin taksitleri bittikten sonraki süreçte (1-2 yıl içerisinde) Japonya üzerinden gibi şekillerle RTX 3070 / 3070 Ti upgradeinin ve sıvı soğutma upgradeinin geleceği yönünde. Bütçem şimdilik bunlara yetmiyor.
Tabii ki farklı sistemlere, görüşlere ve eleştirilere açığım. Bu üç sistemin dışında bildiğiniz sistemleri de tavsiye edebilirsiniz.
Bütçem 20.000 TL, ek 1.000 TL zorlanabilir, dahası çıkmaz.
Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar. :)

1646778767167.png

Gaming Gen TR'yi önermem.
Çok saçma sapan olaylar yaşadım ve sonrasında game garajdan hazır sistemimi aldım.
Game garaj firmasıyla hiçbir sorun yaşamadım.

Gaming Gen TR'yi önermem.
Çok saçma sapan olaylar yaşadım ve sonrasında game garajdan hazır sistemimi aldım.
Game garaj firmasıyla hiçbir sorun yaşamadım.
Açıkçası platform üzerinden eleneceğini hiç düşünmezdim. O kadar para verip de mağdur edilmek istemeyiz tabi ki. Teşekkür ederim dikkate alacağım.👍
Peki donanımlar hakkında ne düşünüyorsun? Başka bir platform üzerinden de toplanabilir belki çünkü.

Açıkçası platform üzerinden eleneceğini hiç düşünmezdim. O kadar para verip de mağdur edilmek istemeyiz tabi ki. Teşekkür ederim dikkate alacağım.👍
Peki donanımlar hakkında ne düşünüyorsun? Başka bir platform üzerinden de toplanabilir belki çünkü.
Sistem toplama konularında vs uzman değilim.
Genelde bu forumda yardım alan kullanıcılardanım :)
Sistem toplayacağım zamanlarda çok araştırdım ve piyasayı vs biliyordum ama o zamanlar dolar 7.5 falandı. Şimdi piyasayı da takip etmiyorum.
Yani öneride bulunmam yanlış olur :)

Bu arada gerçekten Gaming Gen TR'den uzak durmanı öneririm.;

Yaşadığım olay :

Okumana bile gerek yok.
Ne kadar görüntülenme almış ve neler yazmışım/ne kadar yazmışım ona baksan yeterli.

Kısacası, sistem önerecek kişi olamam ve sadece gaming gen tr'den bir şey almanı önermem.
Şimdiden alacağın sistemi güle güle kullanmanı ve bir sorun yaşamamanı dilerim.

NOT : Normalde bu konular biraz ilgi görür ama size mesaj yazan olmamış. Konuyu sağ altta ''Öne çıkar'' butonuna basarak her yirmi dört saatte iki kere öne çıkarabilirsiniz.

Gerekirse 2-3 gün sonra tekrar konu açarsınız. Gerekli ilgiyi yardımı alamazsanız.

Sistem toplama konularında vs uzman değilim.
Genelde bu forumda yardım alan kullanıcılardanım :)
Sistem toplayacağım zamanlarda çok araştırdım ve piyasayı vs biliyordum ama o zamanlar dolar 7.5 falandı. Şimdi piyasayı da takip etmiyorum.
Yani öneride bulunmam yanlış olur :)

Bu arada gerçekten Gaming Gen TR'den uzak durmanı öneririm.;

Yaşadığım olay :

Okumana bile gerek yok.
Ne kadar görüntülenme almış ve neler yazmışım/ne kadar yazmışım ona baksan yeterli.

Kısacası, sistem önerecek kişi olamam ve sadece gaming gen tr'den bir şey almanı önermem.
Şimdiden alacağın sistemi güle güle kullanmanı ve bir sorun yaşamamanı dilerim.

NOT : Normalde bu konular biraz ilgi görür ama size mesaj yazan olmamış. Konuyu sağ altta ''Öne çıkar'' butonuna basarak her yirmi dört saatte iki kere öne çıkarabilirsiniz.

Gerekirse 2-3 gün sonra tekrar konu açarsınız. Gerekli ilgiyi yardımı alamazsanız.
Anladım kral. Teşekkür ederim yorumun için tekrardan. Videoları izledim gerçekten rezalet ötesi bir durum. Ben sistemi kargoyla değil de arabayla kendim gidip alacağım ama bu müşteri hizmetleri olayı ileride bir servis ihtiyacı yaşasak ne olur soru işaretlerini getirdi en başında.

Anladım kral. Teşekkür ederim yorumun için tekrardan. Videoları izledim gerçekten rezalet ötesi bir durum. Ben sistemi kargoyla değil de arabayla kendim gidip alacağım ama bu müşteri hizmetleri olayı ileride bir servis ihtiyacı yaşasak ne olur soru işaretlerini getirdi en başında.
Üstat oradaki asıl sorun, kargonun ürünü bana o şekilde getirmesi değil :)
Kargo bana ürünü bu şekilde getirdikten sonra bana o gaming gen tr isimli firmanın yaşattıkları :)
yaşadığım süreci tüm gerçekleriyle anlattım :)
müşteri hizmetleri konusunda sana şöyle diyebilirim 20'li yaşlarda alihan karabacak isimli veledimsi birisinin seni durmadan oyalamasına tanıklık edeceksin ve arada mehmet isimli birisi açacak telefonları oda papağan gibi aynı şeyleri tekrarlayıp bir an önce kapat şu telefonu der gibi bir üslupla yaklaşacak :)

Güncelleme: Gamegaraj üzerinden bu linkteki bilgisayarın yalnızca anakartını ASUS PRIME B560M-K şeklinde değiştirerek 18 bin liraya satın almış bulunmaktayım.

Dostum önerin için teşekkürler, dün ben bu sistemi ya görmemiştim ya da bugün yeni çıkmış bilmiyorum.

Geri
Yukarı