Diğer 20000TL VR gözlük ve PC alabilir miyim?

En düşük alabileceğin gözlük Meta Quest 2. Onu alırsan bilgisayar için geriye 9200 civarı bir miktar kalıyor. O paraya 6500 XT'li bir sistem alabilirsiniz. Fakat 6500 XT VR oyunlarında iyi bir performans veremez. Üstüne hardware encoding olmadığı için direkt olarak bilgisayara takamazsın gözlüğü. İnternet üzerinden bilgisayarındaki görüntüyü işlemcini kullanarak gözlüğe gönderebilirsin sadece. Bu da hem güçlü işlemci hem de güçlü Wi-Fi gerektiyor. Ben olsam 20.000'e bir bilgisayara alıp daha sonra bir gözlük almaya çalışırdım.

En düşük alabileceğin gözlük meta Quest 2. onu alırsan bilgisayar için geriye 9200 civarı bir miktar kalıyor. O paraya 6500 XT'li bir sistem alabilirsiniz. Fakat 6500 XT VR oyunlarında iyi bir performans veremez. Üstüne hardware encoding olmadığı için direkt olarak bilgisayara takamazsın gözlüğü. İnternet üzerinden bilgisayarındaki görüntüyü işlemcini kullanarak gözlüğe gönderebilirsin sadece. Bu da hem güçlü işlemci hem de güçlü Wi-Fi gerektiyor. Ben olsam 20.000'e bir bilgisayara alıp daha sonra bir gözlük almaya çalışırdım.

20.000'e bir bilgisayar öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı