2000€ notebook önerisi

Bütçe
2000€

ESTHEBAN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Intel I7-13700Hx
-Rtx4060 Laptop GPU
-32 GB Ram
-1 TB SSD
-Asus Tuf VG27AQ3A Monitör
-Steelseries APEX 3 TKL Klavye
-Razer Deathadder V2X Hyperspeed Mouse
Merhabalar. Yakın zamanda Almanya'ya informatik bölümü öğrencisi olarak gideceğim ve güçlü bir notebook bilgisayar almam gerekiyor. Bunun için 2000 Euroyu geçmeyecek şekilde 3070, 3070 Ti veya 3080 ekran kartlı ve kaliteli bir laptop arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. (Bilgisayarı Almanya'da alacağım için Alman pazarlarından öneri gelirse sevinirim.) İyi günler dilerim herkese şimdiden teşekkürler.

Merhabalar. Yakın zamanda Almanya'ya informatik bölümü öğrencisi olarak gideceğim ve güçlü bir notebook bilgisayar almam gerekiyor. Bunun için 2000 Euroyu geçmeyecek şekilde 3070, 3070 Ti veya 3080 ekran kartlı ve kaliteli bir laptop arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. (Bilgisayarı Almanya'da alacağım için Alman pazarlarından öneri gelirse sevinirim.) İyi günler dilerim herkese şimdiden teşekkürler.

o fiyata almanyadan 3070 ve üstü laptop bulamıyorsun sanırım, küçük bir araştırma sonucu yazıyorum, fakat Türkiye de bulmak mümkün, arz talep meselesi sanırım.

Hocam var ya 1500 euroya bile 3070 sistemler bulunuyor hem de Asus ROG serisi.

Arkadaşlar örneğin bu bilgisayar da çok iyi gözüküyor 2K 165Hz %100 RGB mat bir ekran paneline sahip. Fakat ekran kartı 3080 olmasına rağmen 8 GB bellek çok az değil mi sizce de?

Yeni konular

Geri
Yukarı