€2000 Notebook önerisi

Bütçe
2000€
Merhaba forum ahalisi.

Başlıkta da dediğim gibi, 2000 euro maksimum bütçem mevcut. Buna mukabil bir oyun laptopu aramaktayım.
Tavsiye verirken yalnızca Türkiye'deki kaynaklardan değil, Avusturya ve Almanya'dan da tavsiyeler verebilirsiniz.
İstediğim özelliklere gelecek olursak;

- 17" olmasını tercih ederim fakat 15" kaçmaz dediğiniz bir model olursa tabii ki değerlendirmekten memnuniyet duyarım.
- Tercihen RTX 2070 ekran kartına sahip olmasını isterim.
- Marka takıntım yoktur.
- Batarya ömrü benim için sorun değil.

Zaman ayırıp öneri sunan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba forum ahalisi.

Başlıkta da dediğim gibi, 2000 Euro maksimum bütçem mevcut. Buna mukabil bir oyun laptopu aramaktayım.
Tavsiye verirken yalnızca Türkiye'deki kaynaklardan değil, Avusturya ve Almanya'dan da tavsiyeler verebilirsiniz.
İstediğim özelliklere gelecek olursak;

- 17" olmasını tercih ederim fakat 15" kaçmaz dediğiniz bir model olursa tabii ki değerlendirmekten memnuniyet duyarım.
- Tercihen RTX 2070 ekran kartına sahip olmasını isterim.
- Marka takıntım yoktur.
- Batarya ömrü benim için sorun değil.

Zaman ayırıp öneri sunan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Hocam az daha bekleyin 1 ay kadar. O zaman 3070'li bir laptop alabilirsiniz.

Hocam az daha bekleyin 1 ay kadar. O zaman 3070'li bir laptop alabilirsiniz.

Tabi ki bekleyebilirim. Şubat sonu gibi muhtemelen Avusturya'da olacağım. O zamana kadar 3000 serisi laptopların Avrupa'da satışa çıkacağını düşünüyorum.

Güzel görünüyor, değerlendireceğim.

:D.

Hocam açık renk kasa çok kötü görünüyor ama öneri için teşekkür ederim aynı ürünün siyah kasalılarını araştıracağım.

Yeni RTX 3080'li Acer Nitro'nun fiyatı 1900 Euro olacak. Onu almalısın.

RTX 3080 kesinlikle bomba bir kart olacak gibi. Tanıtıldığında kesinlikle dediğiniz modeli inceleyeceğim.

3000 serisi laptopları bekleyin bence.

Teşekkürler, dikkate alacağım.

Geri
Yukarı