2000TL dağ bisikleti önerisi

Anladım benim 2.bisikletim disk frenli disk frenden ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir sırf 3 az daha daha iyi tutacak diye disk ile uğraşmaya değmez hocam v fren en temizi pabuç eskiyor en fazla onu da 6/7 ayda bir değiştiriyorum 15 TL bir şey zaten kendi fikrim tabii ki yanlış anlamayın.

Disk frende ne sorun yaşadınız?

Hayır Kron şart değil Bianchi de olur Peugeot'ta sadece kaliteli olması önemli sürekli yok freni yok zinciri uğraştırmasın istiyorum.
Peugeotlar hakkında bilgim yok fakat 2100 tlye v frenli aspid 26 bulabilirsin mosso kalitesi olmasa dahi oda çok güzel bir bisiklet
Peugeotlar hakkında bilgim yok fakat 2100 tlye v frenli aspid 26 bulabilirsin mosso kalitesi olmasa dahi oda çok güzel bir bisiklet
NOT düşeyim aynakolu onunda shimano değil maalesef

Peugeot'lar hakkında bilgim yok fakat 2100 TL'ye v frenli aspid 26 bulabilirsin Mosso kalitesi olmasa dahi oda çok güzel bir bisiklet.

Not düşeyim aynakolu onunda Shimano değil maalesef.

Bianchi aspidden bahsediyorsunuz sanırım ve link atabilir misiniz?
Bu nasıldır hocam?

Disk frende ne sorun yaşadınız?

Bianchi aspidden bahsediyorsunuz sanırım ve link atabilir misiniz?

Kronun fiyatları iyidir ama hızlı dağılırlar arkadaş xc 150 kullandı 6 7 aya sorun çıkarmaya başladı sattı yol bisikletine geçti bu fiyatta 2. alabilirseniz varsa tabi şuan tam olarak bilgim yok. Ama tayvan veya alman marka bisikletlere bakabilirsiniz. Bende mosso 2670tb acera modeli var 2020 yazı 1200 tl ye almıştım memnunum mosso ghost cube merida sedona gibi markaları 2000 tl bandında bulursanız alabilirsiniz. Şuan ki fiyatlar hakkında tam olarak fikrim yok açıkçası onu da eklemeden geçeyim.

Geri
Yukarı