2000TL dağ bisikleti önerisi

Bende 2. el biraz eski model bir Peugeot v fren 26 jant var biraz eski olduğundan sorun çıkartıyor sele kayıyor fazla vites değiştiğimde zincir atıyor freni sesli ama kullanımı rahat.

Verdiğim linkteki bisiklet nasıldır hocam?

Hocam şimdi ben bunu Mosso ile karşılaştırayım

Bunun aynakolu markasız Shimano değil bilgin olsun ileride değiştirmek istersen 150/200 TL gibi bir para

Ufak ama önemli bir detay fren yerleri bunun plastik iken Mosso'da alüminyum metal

Onun dışında selesi biraz rahatsız
Fiyatına oranla fena değil illa 0 alacağım diyorsanız mantıklı

Bu arada ümit miragede bakabilirsiniz o da 3.bisikletim memnun sayılırım 😊

2. el almak istemiyorum onun nedeni de 2. el aldım ve sorunlar yaşadım 1500TL'lik 2. el olan ne kadar güzel olsa da sıfır almak istediğimden v fren bir aspid 26 seçeceğim sanırım.
Peugeot'lar fena sayılmaz ama F/P değiller.

Fp olmasalarda ben Peugeot'tan memnum geçen seneki katalog hala olsa Peugeot alacaktım.
Şu an bunu düşünüyorum bunu kullanan varsa tecrübelerini anlatabilir mi?

Bunada bakabilirsiniz memnunum bana göre eksiği aynakolunun Shimano olmaması + plastik bir aynakolu var yaşadığım yer çok fazla yokuş çıkmayı gerektirdiği için artık sesli çalışmaya başladı ama genel manada F/P bisikleti

2. el almak istemiyorum onun nedeni de 2. el aldım ve sorunlar yaşadım 1500TL'lik 2. el olan ne kadar güzel olsa da sıfır almak istediğimden v fren bir aspid 26 seçeceğim sanırım.

Fp olmasalarda ben Peugeot'tan memnum geçen seneki katalog hala olsa Peugeot alacaktım.
Sıfır alacaksanız bianchi veya kron gibi markalar vardır ancak o iki markadan fiyatınıza en iyi gelen bisikleti alabilirsiniz. Ayrıyetten ekleyeyim bunlar biraz diğer markalara göre hızlı dağılabilir. Ondan dolayı bisikletin bakımlarını aksatmamanız gerekir yoksa uzun vadede iyi olmaz.

Hocam.

Bunada bakabilirsiniz memnunum bana göre eksiği aynakolunun Shimano olmaması + plastik bir aynakolu var yaşadığım yer çok fazla yokuş çıkmayı gerektirdiği için artık sesli çalışmaya başladı ama genel manada F/P bisikleti.

Hocam bu ümit olan da güzel duruyor ama vitesi Shimano galiba ama diğer parçalar nasıldır ümit bildiğim kadarı ile çok kaliteli değil.
Hocam eğer ümit güzelse onu da alabilirim şu an ya Bianchi'ya ümit arasında kaldım ikisinin.

Birde bir marka daha var Salcano ng serisi modeller var 650 ye kadar var o bütçeye kadar heralde bakımlarını aksatmazsanız güzel bisikletlerdir arkadaş kullanıyor ng 650 memnun baya bakımlarını falan yapıyor memnun. Ng 750 den sonra bakabilirsiniz o modellerede.

Hocam.

Hocam bu ümit olan da güzel duruyor ama vitesi Shimano galiba ama diğer parçalar nasıldır ümit bildiğim kadarı ile çok kaliteli değil.

- Yönlerini anlatayım.

Kadrosu alüminyum olmasına rağmen biraz ağır bir bisiklet.

Aynakolu plastik Shimano değil kullanım sonucu oradan ses gelmeye başadı fakat dediğim gibi yaşadığım yer ile alakalı

Onun dışında rublesine kdar bütün parçaları Shimano

Ümitin mirage modelleri kaliteli güzel ürünler normal ümit gibi değiller.
Ayrıca duruşu tasarımı çok hoş bir bisiklet bende ümitin 27.5 Mosso'nun 26'lık modeli var daha sorun varsa sorabilirsin.
Bir de bir marka daha var Salcano ng serisi modeller var 650'ye kadar var o bütçeye kadar herhalde bakımlarını aksatmazsanız güzel bisikletlerdir arkadaş kullanıyor ng 650 memnun bayağı bakımlarını falan yapıyor memnun. Ng 750'den sonra bakabilirsiniz o modellerede.

Ng 750 bütçeye biraz aşar sanırsam
Aynı paraya Mosso daha iyi bir seçenek olabilir ama özellik bakımından hemen hemen aynı diyebillirz.

- Yönlerini anlatayım.

Kadrosu alüminyum olmasına rağmen biraz ağır bir bisiklet.

Aynakolu plastik Shimano değil kullanım sonucu oradan ses gelmeye başadı fakat dediğim gibi yaşadığım yer ile alakalı.

Onun dışında rublesine kdar bütün parçaları Shimano.

Ümitin mirage modelleri kaliteli güzel ürünler normal ümit gibi değiller.
Ayrıca duruşu tasarımı çok hoş bir bisiklet bende ümitin 27.5 Mosso'nun 26'lık modeli var daha sorun varsa sorabilirsin.

Ng 750 bütçeye biraz aşar sanırsam.
Aynı paraya Mosso daha iyi bir seçenek olabilir ama özellik bakımından hemen hemen aynı diyebillirz.

Hocam sorum ben de yokuş çıkıyorum ve afedersiniz hayvan gibi kullanıyorum bisikleti asla özen göstermiyorum bana dayanır mı problem çıkarmadan onuı merak ediyorum ve ön kaldıramayacak kadar ağır mı ve süspansiyon ayarlanıyor mu?

Geri
Yukarı