2000TL dağ bisikleti önerisi

Ümit güzel geldi bana hocam bu sele sıkıntısı çözülebilir mi peki bende de olursa diye soruyorum yani çözümü var mıdır?
- Yönlerini anlatayım.

Kadrosu alüminyum olmasına rağmen biraz ağır bir bisiklet.

Aynakolu plastik Shimano değil kullanım sonucu oradan ses gelmeye başadı fakat dediğim gibi yaşadığım yer ile alakalı

Onun dışında rublesine kdar bütün parçaları Shimano

Ümitin mirage modelleri kaliteli güzel ürünler normal ümit gibi değiller.
Ayrıca duruşu tasarımı çok hoş bir bisiklet bende ümitin 27.5 Mosso'nun 26'lık modeli var daha sorun varsa sorabilirsin.

Ng 750 bütçeye biraz aşar sanırsam
Aynı paraya Mosso daha iyi bir seçenek olabilir ama özellik bakımından hemen hemen aynı diyebillirz.

Ümit güzel geldi bana hocam bu sele sıkıntısı çözülebilir mi peki bende de olursa diye soruyorum yani çözümü var mıdır?

Sele sıkıntısı değil de hocam aynakol demek istediniz sanırım
Sele sıkıntısı değil de hocam aynakol demek istediniz sanırım

Aynakol sıkıntısını çözebilirsiniz fakat ben o bisikletime çok sık kullanmadığım için uğraşmadım aynakolu değiştirebilirsiniz shimano aynakol - Google Alışveriş

150/200 TL gibi bir fiyata maal olur

Hocam ümiti çok bilmiyorum o yüzden düşünmüyorum bilmediğimden kaliteli olduğunu düşünmüyorum Bianchi de 2500'den başlıyor sanırım XC75'e geri dönmem gerekecek.

Hocam sorum ben de yokuş çıkıyorum ve afedersiniz hayvan gibi kullanıyorum bisikleti asla özen göstermiyorum bana dayanır mı problem çıkarmadan onuı merak ediyorum ve ön kaldıramayacak kadar ağır mı ve süspansiyon ayarlanıyor mu?

Hocam ümit Mosso'ya ve Bianchi'ye göre 3 kg kağıt üstünde daha ağır ve kullanırken hissediyorsunuz ön kaldırmak biraz zor ve Mosso ile 60 kmh hıza ulaşabildim ama ümit ile son 47 yaptım onun dışında ümitin ön süspansiyonları ayarlamalı bu fiyat bandında sanırım sadece bu bisiklette o özellik var istediğiniz zaman açıp kapatabiliyorsunuz ve başarılı süspansiyonlar dayanıklılık konusunda içlerinden en iyisi mossodur bende Mosso'yu çok vurdumduymaz kullanıyorum ama ümit ve aspid serisi alırsanız biraz daha narin kullanmakta fayda var ama sonuç olarak size en uygunu Mosso bence 😊
Bu arada disk fren güzel duruyor diye istiyorum sananlar falan olabilir disk fren yağmurda v fren gibi olmuyor aynı şekilde sıkıyor o yüzden istiyorum.
Disk fren mağduruyum o frene yağ toz değdi mi sıkıntı hocam mümkünse v frenli bir bisiklet bakın
Bu fiyatta ayarlanabilir süspansiyon bulmanız çok zor.

Bu bisiklette var kendi bisikletim ve F/P ürünü bir bisiklet hatta ilk aldığımda bilmiyordum bile 😂

Hocam peki 2000TL de Mosso bulabilir miyim sıfır?

Hocam ümit Mosso'ya ve Bianchi'ye göre 3 kg kağıt üstünde daha ağır ve kullanırken hissediyorsunuz ön kaldırmak biraz zor ve Mosso ile 60 kmh hıza ulaşabildim ama ümit ile son 47 yaptım onun dışında ümitin ön süspansiyonları ayarlamalı bu fiyat bandında sanırım sadece bu bisiklette o özellik var istediğiniz zaman açıp kapatabiliyorsunuz ve başarılı süspansiyonlar dayanıklılık konusunda içlerinden en iyisi mossodur bende Mosso'yu çok vurdumduymaz kullanıyorum ama ümit ve aspid serisi alırsanız biraz daha narin kullanmakta fayda var ama sonuç olarak size en uygunu Mosso bence 😊

Disk fren mağduruyum o frene yağ toz değdi mi sıkıntı hocam mümkünse v frenli bir bisiklet bakın

Bu bisiklette var kendi bisikletim ve F/P ürünü bir bisiklet hatta ilk aldığımda bilmiyordum bile 😂

Hocam peki Mosso internette değil de normal satıcı olarak satan yerler var mı yoksa kendi mağzası mı var.

Her şeyi Shimano ekstra olarak vites göstergeleri yani vites kolu altus şimdi bakarken gördüm bu bisikletin yanında aspidin adı bile geçmez hocam ama mümkünse bulabiliyorsan sarı veya kırmızı renk al mavi çok güzel durmuyor.

Hocam Kron Vortex 3.0 nasıldır?

Her şeyi Shimano ekstra olarak vites göstergeleri yani vites kolu altus şimdi bakarken gördüm bu bisikletin yanında aspidin adı bile geçmez hocam ama mümkünse bulabiliyorsan sarı veya kırmızı renk al mavi çok güzel durmuyor.

Hocam peki şimdi ben Kron almayı düşünüyorum Kron çok da dandik değil bildiğime göre Vortex 4.0 mı XC75 mi sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı