2000TL kahverengi Switch mekanik klavye önerisi

xSpectrum

Picopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle değer. Gamepower çöpüne para vermeyin.
Garanti ve marka takıntım yok diyorsanız Ajazz bakın. Lehimsiz switch vs. çok daha uzun ömürlü olur.

2000 TL'ye yazık etmeyin oyuncu klavyesi alarak. Custom klavye ya da adamakıllı akko epomaker ajazz gibi markalardan klavye almanızı öneririm.

GamePower Overlord 60M Mekanik Kahverengi Switch Türkçe Q 88 Tuş USB Gaming Klavye - 3 Yıl Garantili - incehesap.com
https://www.hepsiburada.com/hp-omen-encoder-kablolu-klavye-6yw75aa-pm-HB00000U2D9M

Normalde Gamepower Overlord alacaktım ama fiyatı son günlerde 150 ₺ zamlanmış. Bugün de HP'nin klavyesini keşfettim. Aradaki 800-900 ₺ fiyat farkına değer mi bilmiyorum. RGB takıntım yok, bütçe 2000 ₺.

HP Omen encoder al geç aradaki farka değer.

Akko ve ajazz ürünlerine baktım ama kahverengi switch bulamadım. Onun dışında şöyle söyliyim. Ben kırmızı switche çok hassas diye alışamadım. Yanlışlıkla tuşlara dokunduğum oluyordu. Mavi switch te çok gürültülü o yüzden kahverengi tercih etmiştim. Bu tarz çok hassas olmayan ama gürültüsü az olan switch önerileriniz varsa onlara da açığım hatta direkt ürün de paylaşırsanız sevinirim. @3522 @Zyetwy

Ajaz ak 820 ya da Pro versiyonu aşağı yukarı 2000 TL'ye geliyor.
Ya da Akko'nun 3000 serisi var tabii çok tavsiye edilmiyor bağlantı sıkıntılarından dolayı. İndirimde 5000 serisi alınır ama.
Epomakerın bazı ucuz klavyeleri yine mevcut.

Bu dediğim markaların gerek keycaps kalitesi gerek switchlerinden tut her şeyine kadar kalitesi oyuncu klavyelerinden çok daha iyidir. Ayrıca söylediğim klavyelerin Switch'lerinin türü fark etmezsizin sesi çok güzeldir bakabilirsin. Alacağın ses tatmini çok daha fazla olur oyuncu klavyelerinden.

Ajaz ak 820 ya da Pro versiyonu aşağı yukarı 2000 TL'ye geliyor.
Ya da Akko'nun 3000 serisi var tabii çok tavsiye edilmiyor bağlantı sıkıntılarından dolayı. İndirimde 5000 serisi alınır ama.
Epomakerın bazı ucuz klavyeleri yine mevcut.

Bu dediğim markaların gerek keycaps kalitesi gerek switchlerinden tut her şeyine kadar kalitesi oyuncu klavyelerinden çok daha iyidir. Ayrıca söylediğim klavyelerin Switch'lerinin türü fark etmezsizin sesi çok güzeldir bakabilirsin. Alacağın ses tatmini çok daha fazla olur oyuncu klavyelerinden.
Çok sağol hocam. Dediğin klavyelere mutlaka bakacağım.

Bütçeyi aşıyor ama indirim ya da kodla daha uygun gelir ayrıca aliexpresste daha ucuza satanlar da var ona da bakabilirsiniz.

Bütçeyi aşıyor ama indirim ya da kodla daha uygun gelir ayrıca aliexpresste daha ucuza satanlar da var ona da bakabilirsiniz.
Tamamdır, çok teşekkürler.

Epomaker'da hangi switchler kahverengiye benziyor bu arada

Tamamdır, çok teşekkürler.

Epomaker'da hangi switchler kahverengiye benziyor bu arada
Onu bilmiyorum bir bakın isterseniz. Ama genellikle reaper daha çok alınıyor diye biliyorum.

Ses konusunda her türlü tatmin eder zaten hepsi ama ağırlık konusunda bir youtubedan baksanız iyi olur.

Geri
Yukarı