2000TL kamerası iyi olan telefon önerisi

Kaykaysürenkedi

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
*i5 12500H, RTX3050Tİ,16GB RAM.*
Meslek
Öğrenci
Merhaba yakın zamanda telefon almayı düşünüyoruz. 2000TL civarına kamerası iyi olan, en az 64 GB hafızası olan, en az 4 GB RAM'i olan bir telefon arıyorum. Telefonda oyun oynamayı düşünmüyorum çünkü evde 2 bilgisayar, 2 laptop ve 1'de tablet var. Telefonu kamera, telefonda konuşma sosyal medya ve günlük kullanım için alacağım. Arada oyunlar oynarım ama öyle PUBG Mobile, Call of Duty gibi oyunlar oynamam. Muhtemelen tek oynayacağım oyun Life after olacaktır. İstediklerimi karşılayan 2000TL civarı bir telefon var mıdır? Ben TCL10l düşünüyorum sizin de fikirlerinizi bekliyorum. Aşağıya düşündüğüm telefonu attım.

2 yıldır kullanıyorum. Kamerasi da güzel.
Edit: GM haterlari telefonu kullanmadan ifade atmayın bence telefon eski olabilir ama hala taş gibi :)

Son düzenleme:
Bütçeyi biraz daha arttırma imkanınız var mı?

Herkese böyle demeyin hocam bu da iyi bir fiyat.

Merhaba yakın zamanda telefon almayı düşünüyoruz. 2000TL civarına kamerası iyi olan, en az 64 GB hafızası olan, en az 4 GB RAM'i olan bir telefon arıyorum. Telefonda oyun oynamayı düşünmüyorum çünkü evde 2 bilgisayar, 2 laptop ve 1'de tablet var. Telefonu kamera, telefonda konuşma sosyal medya ve günlük kullanım için alacağım. Arada oyunlar oynarım ama öyle PUBG Mobile, Call of Duty gibi oyunlar oynamam. Muhtemelen tek oynayacağım oyun Life after olacaktır. İstediklerimi karşılayan 2000TL civarı bir telefon var mıdır? Ben TCL10l düşünüyorum sizin de fikirlerinizi bekliyorum. Aşağıya düşündüğüm telefonu attım.

TCL10l gayet alınabilir güzel bir telefon, ancak bütçeyi 500 arttırırsanız daha iyi bir seçenek olan; Oppo A73 var.

2 yıldır kullanıyorum. Kamerasi da güzel.
Edit: GM haterlari telefonu kullanmadan ifade atmayın bence telefon eski olabilir ama hala taş gibi :)
Konuyla alakasız ama hater lafına takıldım.
GM9 Pro kullanmadım. GM discovery, 4G ve gm6 kullandım. Discovery taş gibiydi. Zaten kendi üretmiyordu. 4G'de fiyatına göre idare ederdi ancak Gm6 da bana attığı kazık yüzünden GM benim için bitmiştir. 2.el satış siteleri sadece 2g de çalışan GM6'larla dolu. Bir kişide olur iki kişide olur tamam ama ortada apaçık bir ayıp var. Garantisi varsa ücretsiz anakart değişimi, benim gibi 2 yıl 1 ay sonra bozulursa ya telefon kadar tamir ücreti ya da telefon çöp. Bu yüzden benim güvenim 0. Ha Gm9 çıkalı 3 sene olmuş zaten kronik arıza varsa artık belli olmuştur denilip alınabilir ama yeni modelleri ben olsam almam.
Şimdi ben Gm haterı mı oluyorum. 2 yıllık sapasağlam telefon çöp oldu. İnterneti çalışmayan akıllı telefon ne işe yarar ki?

GM marka tercih etmiyorum teşekkürler. Tartışmanıza gerek yok.

Konuyla alakasız ama hater lafına takıldım.
GM9 Pro kullanmadım. GM Discovery, 4G ve GM6 kullandım. Discovery taş gibiydi. Zaten kendi üretmiyordu. 4G'de fiyatına göre idare ederdi ancak GM6 da bana attığı kazık yüzünden GM benim için bitmiştir. 2.el satış siteleri sadece 2G de çalışan GM6'larla dolu. Bir kişide olur iki kişide olur tamam ama ortada apaçık bir ayıp var. Garantisi varsa ücretsiz anakart değişimi, benim gibi 2 yıl 1 ay sonra bozulursa ya telefon kadar tamir ücreti ya da telefon çöp. Bu yüzden benim güvenim 0. ha GM9 çıkalı 3 sene olmuş zaten kronik arıza varsa artık belli olmuştur denilip alınabilir ama yeni modelleri ben olsam almam.
Şimdi ben GM haterı mı oluyorum. 2 yıllık sapasağlam telefon çöp oldu. İnterneti çalışmayan akıllı telefon ne işe yarar ki?

Ben burada GM9 Pro yazmışım sen bana milattan kalma GM6 telefonundan bahsediyorsun. Bravo ya :D

Ben burada GM9 Pro yazmışım sen bana milattan kalma GM6 telefonundan bahsediyorsun. Bravo ya :D
Milattan kalma olması neyi değiştirir? Ben ve benim gibi bir sürü insan aynı sorundan mağdur olmuş mu? olmuş. Burada marka politikası mesele. Adamlar ürünlerinin arkasında durmuyor. Ayrıca al ya da alma da demedim. "ha GM9 çıkalı 3 sene olmuş zaten kronik arıza varsa artık belli olmuştur denilip alınabilir ama yeni modelleri ben olsam almam." dedim. Kronik sorun var mı araştır öyle al dedim. Bu zamana kadar GM dışında telefon kullanmamış biri olarak yazıyorum bunları. Hater olmaya da fan olmaya da gerek yok. Neyse o. Mesela en son ne zaman güncelleme aldınız GM 9 pro için? Ya da farklı soru sorayım çıktığından beri kaç güncelleme almış bu telefon?
GM marka tercih etmiyorum teşekkürler. Tartışmanıza gerek yok.
Konuyu gereksiz meşgul ediyoruz belki ama tartışmak iyidir. Herkes fikrini söylesin. Siz yine de kusura bakmayın.
Bir de merak ettim hangi telefonu aldınız?

Milattan kalma olması neyi değiştirir? Ben ve benim gibi bir sürü insan aynı sorundan mağdur olmuş mu? olmuş. Burada marka politikası mesele. Adamlar ürünlerinin arkasında durmuyor. Ayrıca al ya da alma da demedim. "ha GM9 çıkalı 3 sene olmuş zaten kronik arıza varsa artık belli olmuştur denilip alınabilir ama yeni modelleri ben olsam almam." dedim. Kronik sorun var mı araştır öyle al dedim. Bu zamana kadar GM dışında telefon kullanmamış biri olarak yazıyorum bunları. Hater olmaya da fan olmaya da gerek yok. Neyse o. Mesela en son ne zaman güncelleme aldınız GM 9 pro için? Ya da farklı soru sorayım çıktığından beri kaç güncelleme almış bu telefon?

Konuyu gereksiz meşgul ediyoruz belki ama tartışmak iyidir. Herkes fikrini söylesin. Siz yine de kusura bakmayın.
Bir de merak ettim hangi telefonu aldınız?
Henüz almadım ama TCL10L düşünüyorum. Şu an borçlarım var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı