2000TL modem önerisi

• Konuyu başlatan rhi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 57

rhi

Femtopat
Daha fazla  
2000TL'yi geçmeyecek bir modem önerir misiniz? O kadar da pahalı olmasına gerek ping drop sorunum var sorun ortadan kalksa yeterli. Şu anki modemim bu.

AirTies Air 5443 Modem

2000TL'yi geçmeyecek bir modem önerir misiniz? O kadar da pahalı olmasına gerek ping drop sorunum var sorun ortadan kalksa yeterli. Şu anki modemim bu.

AirTies Air 5443 Modem

O kadar pahalı olmasına gerek yok yazacaktım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (23).png
    Ekran Görüntüsü (23).png
    40,1 KB · Görüntüleme: 10

AirTies Air 5443 Modem

O kadar pahalı olmasına gerek yok yazacaktım.

Ping sorununuzun modem kaynaklı olduğundan emin misiniz? Başka bir modem de alsanız muhtemelen benzer miktarda bir ping alacaksınız. Eğer modem arayüzünden baktığınızda gördüğünüz almanız gereken internet hızıyla aldığınız hız arasında bir fark varsa modem etkiliyor olabilir ama ping konusunda ciddi bir iyileşme beklemeyin.

Ping sorununuzun modem kaynaklı olduğundan emin misiniz? Başka bir modem de alsanız muhtemelen benzer miktarda bir ping alacaksınız. Eğer modem arayüzünden baktığınızda gördüğünüz almanız gereken internet hızıyla aldığınız hız arasında bir fark varsa modem etkiliyor olabilir ama ping konusunda ciddi bir iyileşme beklemeyin.

Kesinlikle modemin sorun olduğundan eminim çünkü yapılacak her şeyi yaptım hiçbişe düzeltemedi. Pingim zaten normal 37 38 ama bir anda fırlıyor 100'e.

Kesinlikle modemin sorun olduğundan eminim çünkü yapılacak her şeyi yaptım hiçbişe düzeltemedi. Pingim zaten normal 37 38 ama bir anda fırlıyor 100'e.

Anladım internetiniz ADSL'mi sizin çok düşük hız çünkü? Mesafe uzunsa eğer interneti aldığınız noktayla ev arasındaki mesafeye çok bağlı bu durum.

ADSL ise ping çıkması normal kablosuzmu kullanıyorsun bu arada interneti şu siteden altyapı sorgulaması yapar mısın goknet altyapı sorgulama.

Geri
Yukarı