2000TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

cemalbalcik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir zamandır ziyaretçi olarak geziniyordum buralarda, üye oldum sonunda :) Öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum.

Dizüstü bilgisayarımın eskimesiyle beraber yeni bilgisayar arayışındayım fakat bu sefer masaüstü bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Elimde sadece klavye, fare ve hoparlörüm bulunmakta. Monitör ve diğer bileşenler bulunmamakta. Bütçemi maksimum 2000TL'ye çıkarabiliyorum. Güncel oyunları açabilecek ve ileride de güncelleştirmeye müsait(belki elim bollaşabilir 6 aya kadar) bi sistem önerisi rica ediyorum bilgili arkadaşlardan. Kendim biraz bilgisiz olmakla birlikte şöyle bir sistem hazırladım araştırmalarım sonucunda. Bu sistem üzerinden de yardım edebilirsiniz, ayrı bi sistem de oluşturabilirsiniz. Teşekkürler şimdiden.

Düşündüğüm sistem + 350TL 21.5 inc monitör:

nra9Bg.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatına göre iyi sistem toplamışsın dostum. Ama görüyorsun ki anakartın 1333 Mhz destekliyor. Bu gerçekten az ve Ram'in 2133 Mhz. O anakartı h110m pro Vd ile değiştirirsen tamamdır. Zaten aralarında 30 40 TL bir şey var bütçeni de etkilemez.

Fiyatına göre iyi sistem toplamışsın dostum. Ama görüyorsun ki anakartın 1333 Mhz destekliyor. Bu gerçekten az ve Ram'in 2133 Mhz. O anakartı h110m pro Vd ile değiştirirsen tamamdır. Zaten aralarında 30 40 TL bir şey var bütçeni de etkilemez.

Cevap için teşekkürler, anakartı değiştirdim seçim listesinde. Başka yorum yapacak yok mu? :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı