2000TL mouse önerisi

Bütçe
2000

teawsay

Decapat
Daha fazla  
Şu an kullandığım farenin Switch'leri bozulduğu için yeni mouse geçmek istiyorum. Kablsosuz olması benim için çok önemli. Önerebileceğiniz bir mouse var mı? 2000TL bütçem var.

Bütçeniz 400TL artarsa:

Artmazsa:

İndirimlerden G PRO X superlight düşürün.

Mümkün mü 2000TL'ye.

Bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz Logitech G PRO piyasanın en iyisidir diyebilirim.

Ben model o Wireless sipariş verdim sonra içime sinmedi geri iptal ettim.

G PRO X alınmaz. Fiyatına göre kötü switch'lere sahip. Hak ettiği fiyatın üstünde. Başka eksileri de var. Elinize uyacak bir mouse seçin. Elinizin bilekten parmak ucuna kadar ölçüsü ve tutuş şekliniz nedir?

G PRO X alınmaz. Fiyatına göre kötü switch'lere sahip. Hak ettiği fiyatın üstünde. Başka eksileri de var. Elinize uyacak bir mouse seçin. Elinizin bilekten parmak ucuna kadar ölçüsü ve tutuş şekliniz nedir?
Tutuş şeklim palm grip. Elimin boyutu 16-17-18 gibi (tam ölçemedim)

Tutuş şeklim palm grip. Elimin boyutu 16-17-18 gibi (tam ölçemedim)
Bunu öneririm:

Stok gelirse Ninjutso Sora da seçilebilir. Arada sadece 10 gram fark var, onun dışında çok yakın mouse'lar. Stok beklemeye değer mi kişiye kalmış. Tasarım olarak da Lamzu Atlantis daha önde bence. Ninjutso Katana şu anki fiyatına asla değmez. Pulsar XLite yerine de daha iyi seçenekler var. Model O Wireless'ın malzeme kalitesi berbat, tuşları sallanıyor vs. ve bütçede daha iyileri var. İyi ki iptal etmişsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı