2000TL Projeksiyon Önerisi

Mertreina93

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
O site güvenilir bir site mi? Ben de bakıyorum arada ama hiç bilmediğim bir yer. Ve burada olmayan birçok projeksiyon modeli var ucuza. İlginç bir site. Aylardır bakıp bakıp duruyorum. :)
//
Ben de bu cihazı merak ediyorum:
//
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba, 1080p Film ve maç izlemek için 2 bin bir projeksiyon önerir misiniz? Aşağıdaki ürün nasıl?

Bu da fena değil gibi.
//

//
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu site nasıl bir site onu hiç bilmiyorum ki. İşlem yapan yok mu hiç o siteden?
//
Sitede bu işten anlayan yok ki?
//

Son düzenleme:
Şu an en çok merak ettiğim cihaz bu projeksiyonlar :)

720p olanlar 1000 lira yaklaşık. 1080p olan VP6 modeli indirim koduyla birlikte 1900 küsüre geliyor. İncelemelerde çok güzel görünüyor. Ama fiyat da 2 katı :) Lakin o performansı veriyorsa rahat alınır yani. Dev gibi ekran.

Açıkçası videolarda bir projeksiyonun ne kadar iyi olduğunu anlamak zor görünüyor. Her ne kadar iyi görsek de eve alıp kurduğumuzdaki sonucu anlamamız pek mümkün değil sanki. Yoksa 720P'de güzel ona bakarsanız :)

Geri
Yukarı